آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 242586
تاریخ انتشار : 20 مرداد 1397 9:2
تعداد بازدید : 415

معاون وزیر صنعت:

بسته حمایت از تولید آماده است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بسته حمایت از تولید آماده شده و همزمان با گشایش بزرگترین نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط در تهران رونمایی می شود.

ایرنا- صادق نجفی در جلسه تبیین سیاست‎های حمایتی سازمان صنایع کوچک و شهرک‎های صنعتی از واحدهای صنعتی که در محل اتاق بازرگانی تبریز برگزار شد، افزود: در این بسته راهکارهای مختلف حمایت از صنایع و تامین مواد اولیه و منابع واحدهای تولیدی ارایه می شود.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‎های صنعتی کشور اظهار داشت: با انجام اقدام های حمایتی از واحدهای تولیدی، در سه ماه اخیر 340 کارخانه تعطیل شده دوباره راه‎اندازی شده و هم اکنون پنج هزار و 600 واحد تولیدی با بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی در سطح کشور در حال تکمیل است.
نجفی با تاکید بر تلاش دوچندان مدیران و مسئولان برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، یادآوری کرد: مدیران باید به صورت قاطع در این زمینه تلاش کرده و با قرارگرفتن در کنار واحدهای تولیدی مشکلات موجود بر سر راه آن ها را حل کنند.
وی ادامه داد: دشمن به دنبال پمپاژ فکر منفی در جامعه ایرانی با استفاده از رسانه ها و کانال های مختلف ارتباطی است و در داخل کشور نیز برخی در فضای مجازی با فضا سازی افکار منفی و جو ناامیدی را گسترش می دهند. 
وی با اشاره به نقش آفرینی آذربایجان در طول تاریخ برای حفظ عظمت ایران گفت: تجار و بازرگانان تبریز و آذربایجان در طول تاریخ برای دفاع از این شهر و کشور از سرمایه های خود گذشتند.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: در زمان کنونی نیز باید مردم، بزرگان و کارآفرینان آذربایجان برای خروج کشور از وضعت کنونی راهگشا باشند و با ارایه روش ها و مدل های مختلف موجبات عبور موفق نظام از این مرحله را فراهم کنند.
نجفی ادامه داد: انتقاد صرف از وضعیت موجود و مشکلات کارساز نبوده بلکه باید با ارایه راهکارهای علمی و کارشناسی شده زمینه رفع مشکلات را فراهم کرد.
وی گفت: دستگاه‎های مختلف مرتبط با اقتصاد و درگیر با واحدهای تولیدی مانند گمرک، استاندارد و محیط زیست باید در کنار انجام وظایف خود با ارایه راهکارهای لازم، تسهیل امور و چشم بستن از برخی موارد جزیی به فکر رفع دغدغه بخش اقتصاد و تولید کنندگان باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :