آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 242594
تاریخ انتشار : 20 مرداد 1397 9:7
تعداد بازدید : 415

برگزاری مسابقه «چاره بازار» برای بانوان خلاق در کسب و کار

مسابقه «چاره بازار» با هدف جذب، توانمندسازی و کشف تیم های مناسب بانوان جهت ورود به شتابدهنده کسب وکارهای خلاق برگزار می شود.

فناوران- یکی از مهم ترین عوامل شکست استارت‎آپ ها و کسب وکارهای نوپا عدم وجود مدل کسب وکار خلاقانه و ضعف در بازاریابی است از این رو مسابقه «چاره بازار» برای رفع این مشکل برگزار می شود.
این مسابقه ویژه بانوان و با هدف ترغیب آنان به اشتغال در جایگاه هایی متناسب با خود و استفاده از توان متخصصان و نخبگان کشور و جذب، توانمندسازی و کشف تیم های مناسب بانوان جهت ورود به شتابدهنده کسب وکارهای خلاق برپا خواهد شد.
در مرحله اول مسابقه «چاره بازار» تیم ها در ابتدا یک برنامه کلی جهت فروش را ارائه و طی ۴ هفته به صورت عملی این برنامه را اجرا می کنند. تیم های راه یافته به مرحله دوم یک برنامه بازایابی و فروش را تدوین و در مذاکره با مدیران شرکت‎ها آن را ارائه خواهند کرد.
 تیم های برگزیده، در مرحله سوم با رصد و تحلیل بازار و به کمک مربیان، طرح خود را تکمیل و در قالب یک برنامه دقیق بازاریابی و فروش تدوین می کنند و در ادامه با کمک سرمایه اولیه ۵ میلیون تومان که در اختیار آن ها قرار می گیرد تا بازخورد لازم را دریافت کنند. در تمام مراحل مربیان و داوران متخصص حوزه مربوطه در کنار تیم ها خواهند بود تا به شیوه صحیح روند کار خود را پیش ببرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :