آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24309
تاریخ انتشار : 23 اسفند 1391 17:15
تعداد بازدید : 1007

با راه‌اندازی سامانه الکترونیکی دانش‌آموختگان

21 فرآیند آموزشی فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی تهران مجازی شد

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه 21 فرآیند آموزشی فارغ التحصیلان این دانشگاه مجازی شده است، گفت: از 25 فرآیند اداره دانش آموختگان 21 فرآیند به صورت مجازی ارایه می شود، به گونه ای که از اوایل مهر سال جاری تاکنون سه هزار و 111 فارغ التحصیل در سامانه الکترونیکی دانش آموختگان عضو شده اند.

 ایسنا- دکترمحمد جلیلی علوم پزشکی تهران، در خصوص ارایه خدمات آموزشی به دانش‌آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: یکی از کارکردهای مهم حوزه آموزش ارایه خدمات به دانش‌آموختگان از قبیل صدور دانشنامه، ریز نمرات، گواهی‌ها و تاییدیه‌های تحصیلی و موارد دیگر است که عمده خدمات آموزشی به طور مستقیم به خود دانش‌آموخته و یا به طور غیرمستقیم تاییدیه برای سایر ارگان‌ها ارسال می‌شود.
جلیلی درخصوص طراحی سامانه الکترونیکی برای ارایه خدمات آموزشی و تشریح نحوه کارکرد این سامانه برای دانش‌آموختگان، گفت: از 25 فرآیند اداره دانش‌آموختگان 21 فرآیند به صورت مجازی ارایه می‌شود و از اوایل مهر سال جاری تاکنون نیز سه هزار و 111 نفر در سامانه الکترونیکی دانش‌آموختگان عضو شده‌اند که تاکنون 1738 درخواست تکمیل شده است.
 وی افزود: از آنجایی که افرادی که به ما مراجعه کردند از اقصی نقاط کشور هستند که برای پیگیری درخواست‌شان، نیاز به مراجعات متعدد بود که در این راستا از شعب پست در سراسر کشور درخواست همکاری کردیم.
 صدور دانشنامه‌ فارغ‌التحصیلان به صورت لاتین
وی با بیان اینکه تاکنون یکهزار و 166 صدور گواهی موقت و یکهزار و 88 دانشنامه صادر و به فارغ‌التحصیلان داده شده است، گفت: اتفاق خوب در این مجموعه این است که برای همه دانش‌آموختگان دانشگاه ریز نمرات و دانشنامه را در بسته‌ای از قبل آماده و در بایگانی نگهداری می‌شود و زمان درخواست دانش‌آموخته، بدون طی فرآیندهای دشوار، دانشنامه برای ارایه آماده است، البته دانشنامه‌ها را به صورت لاتین هم ارایه خواهیم کرد.
 جلیلی در پایان به چالش‌های این حوزه اشاره کرد و گفت: در بحث سامانه با وجود اطلاع‌رسانی گسترده در سطوح مختلف همچنان برخی افراد از این سامانه اطلاع ندارند و به صورت حضوری مراجعه می‌کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :