آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24329
تاریخ انتشار : 23 اسفند 1391 18:15
تعداد بازدید : 540

بدون تیتر

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان گفت: با توجه به اینکه در سال 92 برگزاری انتخابات را داریم و مقدمات انتخابات نیز در سه ماهه اول سال انجام می شود و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برای شورای نگهبان، این شورا قادر به انجام وظایف قانونی در اعمال نظارت بر انتخابات نخواهد بود.

 طی مراسمی با حضور مدیران شرکت، معارفه محمد ابراهیم تحسیری به عنوان مدیرعامل جدید بیمه معلم برگزار شد. در این مراسم، از زحمات مهندس محمود تدین به عنوان مدیرعامل سابق این شرکت به سبب حاکمیت شفافیت نظام مالی، رشد حق بیمه، کاهش ضریب خسارت قدردانی شد.
 رییس اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار بدهی سازمان بورس و اوراق بهادار از صدور نخستین مجوز اوراق مرابحه به منظور تامین مالی شرکت گروه صنعتی بوتان برای خرید مواد اولیه برای مصرف در تولید محصولات شرکت به مبلغ 301 میلیارد ریال از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار خبر داد.
 عبدالرضا موسوی، رییس انجمن شرکت‌های هواپیمایی کشور از موافقت صندوق توسعه ملی برای تخصیص 12 میلیارد دلار به شرکت‌های هواپیمایی خبر داد.
 جواد اوجی، معاون وزیر نفت با اعلام اینکه صادرات گاز به عراق از خردادماه سال 92 آغاز خواهد شد، گفت: درآمد روزانه کشور از این صادرات 5/1 تا دو میلیون دلار خواهد بود.
 محاسبات نشان می‌دهد مبنای محاسبه قیمت دلار در لایحه بودجه سال آینده رقمی حدود یکهزار و 465 تومان است.
 رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با تشریح جزییات ساماندهی برخی از خودروهای عمومی از احتمال حذف سهمیه بنزین برخی از خودروها و موتورسیکلت‌ها از اردیبهشت ماه سال 92 خبر داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :