آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24358
تاریخ انتشار : 26 اسفند 1391 11:2
تعداد بازدید : 2226

اسامی برندگان جشنواره جشنواره اینترنت پرسرعت مخابرات اعلام شد

نخستین قرعه کشی جشنواره نوروزی «اینترنت پرسرعت» شرکت مخابرات ایران، سه شنبه هفته گذشته در اولین فروشگاه زنجیره ای شرکت مخابرات ایران در تهران برگزار شد.

فناوران - مهندس امامی، مدیر پروژه توسعه واحد تجاری شرکت مخابرات ایران، در ابتدای این مراسم با بیان اینکه جشنواره ADSL، از 12 اسفند 91 آغاز شده و تا ششم اردیبهشت 92 ادامه خواهد داشت، گفت: با توجه به استقبال قابل توجه مشترکان از اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران، بر آنیم تا هر هفته به 70 نفر از مشترکانی که ADSL یک‌ ساله خریداری کرده‌اند، به قید قرعه یک دستگاه تبلت «گالکسی تب سامسونگ» اهدا کنیم.
وی، درباره مزایای استفاده از اینترنت پرسرعت مخابرات، بیان کرد: متقاضیان اینترنت شرکت مخابرات ایران، نیاز به پرداخت هیچ وجهی به عنوان پیش پرداخت ندارند و علاوه بر آن، صورتحساب اقساط آنان، به صورت هر دو ماه یک‌ بار در قبض تلفن ثابت منظور خواهد شد.
جلالی، معاون دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، با قرائت اسامی 70 نفر از برندگان مراسم قرعه کشی که در حضور نماینده و ناظر اداره بازرگانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، ضمن تقدیر از استقبال چشمگیر مشترکان گفت: امروز نخستین روز قرعه کشی جشنواره نوروزی اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات را برگزار می کنیم. اسامی همه برندگان تا ششم اردیبهشت از طریق سایت اینترنتی شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir و همچنین نشریه الکترونیکی ارتباطات آنلاین اعلام می شود.
مراسم اهدای جوایز برندگان در روز 27 اردیبهشت مصادف با روز جهانی مخابرات در سراسر کشور و از طریق شرکت‌های مخابرات استان‌ها برگزار خواهد شد.
از برندگان این دوره‌ها دعوت می‌شود در تاریخ اعلام شده با در دست داشتن مدارک شناسایی، برای دریافت جوایز خود در مراسمی که به همین منظور برگزار خواهد شد، شرکت کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :