آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24601
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1392 10:20
تعداد بازدید : 533

پست ایران در آسیا اول شد

شرکت پست در سال 1391 با وجود چالش های گسترده ای که با آن دست به گریبان بود، روند رو به رشدی داشت به نحوی که جمهوری اسلامی ایران رتبه اول آسیا در دسترسی مردم به خدمات پستی را از آن خود کرد.

ایرنا- راه‌اندازی سامانه الکترونیکی پیگیری مرسولات ثبتی و تحول در سیستم‌ رهگیری مرسولات پستی از مهم‌ترین اتفاقات در سال گذشته بود.
نوسازی ناوگان حمل و نقل پستی، راه‌اندازی سرویس توزیع دسته‌چک، ارایه خدمات مربوط به علایم انگشت‌نگاری از طریق پست، توزیع دفترچه‌های ثبت‌نام دانشگاه‌ها در دفاتر پستی و ارسال سوالات کنکور از دیگر اقدامات پست در سال 1391 بود.
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت پست و بانک صادرات امضای تفاهم‌نامه گسترش همکاری بین پست و اتحادیه صنف مشاوران املاک، شرکت پست با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تفاهم‌نامه همکاری
امضا کردند.
همیاری کارکنان این شرکت با زلزله‌زدگان منطقه شمال غرب ایران، اجرای عملیات میدانی طرح "سنجش میزان رضایت مشتریان" در سطح مراکز پستی، اقدامات ویژه پست در اجلاس غیرمتعهدها و رونمایی از تمبر شانزدهمین اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد از دیگر اقدامات شرکت پست در سال گذشته بود.
همچنین در سال گذشته سه قطعنامه پیشنهادی پست ایران در کنگره اتحادیه پستی جهانی تصویب شد.
شرکت پست در سال 1391 موفق به راه‌اندازی سامانه محاسبه نرخ مرسولات پستی و ارایه سرویس‌های الکترونیکی شرکت پست روی اینترانت ملی کشور شد، به طوری که به ترافیک دو میلیونی سرویس خرید و فروش اینترنتی در این سال دست پیدا
کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :