آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24903
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1392 10:21
تعداد بازدید : 508

AV_Test اعلام کرد:

Panda Cloud Antivirus بهترین ضدویروس رایگان است

AV-Test مرکز استاندارد ارزیابی و آزمون نرم افزارهای ضدویروس، ضمن انتشار جدیدترین نتایج مربوط به ارزیابی برنامه های مشهور امنیتی،Free Panda Cloud AntiVirus را به عنوان بهترین نرم‏افزار ضدویروس رایگان معرفی کرد.

روابط عمومی ایمن رایانه پندار- مرکز AV-Test با بررسی بیش از 26 محصول امنیتی در شرایط و تهدیدات دنیای واقعی، نشان داده است محصول Free Panda Cloud AntiVirus قادر است در بخش حفاظت، صددرصد برنامه‌های مخربی را که طی یک ماه گذشته در فضای وب و ایمیل‏ها گسترش یافته است را شناسایی کند.
بر اساس این گزارش، محصول رایگان پاندا که در در مقایسه با سایر محصولات خانگی و شبکه پاندا تنها امکانات پایه‏ای یک ضدویروس را دارد، در بخش قابلیت‏های نرم‏افزار نیز با کسب تمامی امتیازات از مجموع شش امتیاز، نمره 6 را دریافت کرده است. در این بخش هشدارهای غلط و انسداد اشتباه وب‌سایت، شناسایی نرم‏افزارهای قانونی به عنوان تروجان، هشدارهای غلط هنگام نصب نرم‏افزارهای قانونی و مسدود سازی آنها صفر اعلام شده و بهترین عملکرد را در بین سایر محصولات امنیتی به خود اختصاص داده
است.
پنجمین بار متوالی است که نرم‌افزارPanda Cloud Antivirus Free به عنوان نخستین نرم‌افزار رایگان ضدویروس مبتنی بر فناوری ابر، موفق به کسب تاییدیه کیفی و عملیاتی از طرف مرکز معتبر AV-Test می‌شود.
شرکت ایمن رایانه پندار نماینده رسمی و انحصاری شرکت پاندا سکیوریتی در ایران
است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :