آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 24929
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1392 10:42
تعداد بازدید : 449

بدون تیتر

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به افزایش قیمت گازوییل در بازارچه های و مبادی مرزی کشور از احتمال این افزایش قیمت برای مقابله با قاچاق سوخت تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: با مصوبه دولت قیمت گازوییل در مبادی مرزی به صورت قیمت تعادلی و شناور متناسب با فوب خلیج فارس عرضه می شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۲ اعلام کرد: درصورتی كه فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اجرایی نشود‏، کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پیشنهاد كرد كه قیمت بنزین سهمیه‌ای و آزاد به ترتیب از ۴۰۰ تومان به ۷۰۰ تومان و از ۷۰۰ تومان به ۹۰۰ تومان افزایش یابد.
رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تاکنون 241 هزار قطعه سکه پیش‌فروشی فاز دوم به بانک مرکزی عودت داده شده است، گفت: خریداران، سکه‌های پیش فروشی را بازپس می‌دهند.
ریيس انجمن صنفي لوازم خانگي ايران با اشاره به بخشنامه اخیر دولت مبنی بر واردات مشروط برخی کالاهای اولویت 10 که قبض انبار دریافت کرده‌اند، گفت: تعرفه واردات این کالاها باید دو برابر شده و از کم‌اظهاری آنها جلوگیری شود.
شرکت کشتیرانی ایران و هند، پس از ۳۸ سال فعالیت مشترک، در پی پیشنهاد دولت ایران و به علت مشکل شدن فعالیت آن در اثر تحریم‌ها هفته گذشته منحل شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :