آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25225
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1392 10:31
تعداد بازدید : 818

حضور 60 ناشر الکترونیکی در نمایشگاه کتاب بیست و ششم

60 شرکت فعال در حوزه نشر الکترونیکی برای حضور در بخش ناشران الکترونیک بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ثبت نام کرده اند.

فناوران - نماینده اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران در کمیته ناشران الکترونیک بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اعلام این خبر گفت: قرار است حدود دو هزار و 800 اثر با موضوع نشر الکترونیکی و نرم‌افزارهای مرتبط با حوزه نشر در این نمایشگاه از سوی ناشران ارایه شود.
حسن احمدی افزود: اغلب این ناشران از شهرهای تهران، قم، اراک، همدان مشهد و اصفهان هستند.
وی با بیان اینکه ناشران الکترونیکی امسال برای نخستین‌بار به صورت مستقل در نمایشگاه حضور دارند، گفت: در تلاشیم بتوانیم امسال در میان ناشران مکتوب برای فناوری‌های نشر الکترونیکی و ضرورت فعالیت در این حوزه فرهنگ‌‌سازی کنیم.
احمدی با بیان اینکه پیوند میان ناشران مکتوب و ناشران الکترونیکی یک ضرورت است، گفت: خوشبختانه در سال‌های اخیر این موضوع مورد توجه ناشران حوزه مکتوب قرار گرفته است و بسیاری از آنها برای حضور در حوزه نشر الکترونیکی پیشقدم شده‌اند.
وی افزود: کمیته ناشران الکترونیکی نیز امسال برنامه‌های فرهنگی متعددی برای جلب و جذب ناشران مکتوب به فعالیت در حوزه نشر الکترونیکی پیش‌بینی کرده است.
احمدی در بخش دیگر سخنان خود بر تکمیل مدارک ناشران الکترونیکی ثبت‌نام‌کنندگان تاکید کرد و گفت: ناشران الکترونیکی و شرکت‌هایی که برای حضور در نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند تا 24 فرورین ماه فرصت دارند مدارک خود را تکمیل کنند.
گفتنی است بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 11 تا 21 اردیبهشت ماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :