آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25241
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1392 11:2
تعداد بازدید : 710

لینکدین، پالس را می خرد

لینکدین، فیدخوان پالس را به قیمت 90 میلیون دلار می خرد.

فناوران- لینکدین که بیش از 200 میلیون کاربر از سراسر جهان دارد اعلام کرد برای خرید فیدخوان پالس به قیمت 90 میلیون دلار به توافق رسیده است.
پالس اپلیکیشنی برای تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها دارد که سریع‌ترین راه را برای خواندن فید وبلاگ‌ها، سایت‌ها، روزنامه‌ها، مجلات و شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه‌ کاربران فراهم می‌کند. این سایت سال 2010 راه‌اندازی شد و در حال حاضر بیش از 30 میلیون کاربر از 190 کشور جهان دارد و به 9 زبان سرویس ارایه می‌دهد. گفته می‌شود بیش از 750 ناشر برجسته جهان محتوای خود را از طریق سرویس پالس توزیع می‌کنند.
بعد از اعلام خبر تعطیل شدن سرویس گوگل ریدر، فرصت مناسبی برای سرویس‌های فیدخوان مهیا شد تا کاربران سرویس تعطیل شده گوگل را به خود جذب کنند. با توجه به همین موضوع سرویس پالس امکان انتقال اطلاعات کاربران گوگل ریدر به این سرویس را فراهم کرده است.
قرار است لینکدین، پالس را به ارزش 90 میلیون دلار به صورت 10 درصد نقد و 90 درصد سهام در سه ماه دوم سال 2013 به صورت رسمی ‌خریداری کند.
لینکدین در سایت slideshare.net اطلاعات آماری مربوط به لینکدین و پالس را منتشر کرده و نوشته: پالس! به خانواده لینکدین خوش آمدی.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :