آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25453
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1392 1:51
تعداد بازدید : 503

پلیس فتا آماده همکاری با مجتمع های دیجیتال است

رییس پلیس فتا قزوین گفت: برای پیشبرد اهداف مراکز دیجیتال فرهنگی، پلیس فتا آماده همه گونه همکاری و حمایت لازم است.

خبرگزاری مهر- مهدی مختاری‌نسب گفت: مراکز فرهنگی دیجیتال در شرایط کنونی می‌توانند در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان نقش مهمی‌ ایفا کنند و تاثیرگذار باشند.
رییس پلیس فتا استان قزوین گفت: مراکز فرهنگی دیجیتال به عنوان سدی محکم در برابر تحرکات فرهنگی سایبری دشمن به شمار می‌روند و پلیس فتا در استان نیز با حضور در مرکز فرهنگی دیجیتال کاسپین ضمن آشنایی با فعالیت‌های این مرکز و کارکنان آن آماده همکاری بیشتر با فعالان این حوزه است.
وی افزود: بخشی از فعالیت‌های پلیس فتا پیشگیری از وقوع جرایم سایبری و آگاه کردن مردم در خصوص پیامدهای منفی فضاهای مجازی است که در این راستا مرکز فرهنگی دیجیتال استان قزوین ضمن رعایت قوانین و ضوابط با پلیس فتا همکاری خوبی دارد که پلیس نیز آماده همه گونه همکاری و همراهی با فعالیت‌های این مرکز است.
وی گفت: گردش مالی سالانه رسانه‌های دیجیتال بالغ بر 388 میلیارد دلار است که این سود معادل معادل فروش مواد مخدر جهانی است لذا حضور در این عرصه وسوسه‌انگیز و اقتصادی است و می‌تواند حضور دشمنان در بسیاری از برنامه‌ها و فعالیت‌های بخش‌های دیگر را تسهیل کند که اطلاع از اهداف، برنامه‌ها و داشتن سیاست مقابله از سوی فعالان این عرصه در کشور نیز ضروری است.
وی بر ارایه برنامه‌های فرهنگی با محتوای غنی و دینی در مراکز دیجیتال تاکید کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :