آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25510
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1392 10:58
تعداد بازدید : 408

مسابقه «بازی سازی خلیج فارس» برگزار می شود

مسابقه «بازی سازی خلیج فارس»با حضور تیم های بازی ساز و برنامه نویس پنجم اردیبهشت ماه در انستیتو ملی بازی سازی برگزار می شود.

روابط عمومی‌ بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای- مرکز رشد بازی‌سازی با همکاری انستیتو ملی بازی‌سازی در نظر دارد به مناسبت دهم اردیبهشت ماه، روز ملی خلیج فارس، مسابقه بازی‌سازی چهار روزه و مسابقه بازی‌نامه‌نویسی را برگزار کند.
بر این اساس، دانش پژوهان انستیتوملی و مرکز رشد بازی‌سازی می‌توانند در صورت تشکیل تیم‌های بازی‌سازی و مراجعه به انستیتو، با دریافت فرم ثبت‌نام، آمادگی خود را برای شرکت در این رویداد اعلام کنند.
همچنین، افرادی که موفق به تشکیل تیم‌های بازی‌سازی نشده‌اند می‌توانند با ثبت‌نام به صورت فردی و شرکت در جلسه توجیهی این رویداد، به تیم‌های بازی‌سازی دیگر بپیوندند.
علاقه‌مندان به شرکت در بخش بازی‌نامه‌نویسی نیز می‌توانند تا هشت اردیبهشت ماه آثار خود را به انستیتو ملی بازی‌سازی ارایه دهند.
جوایز در نظر گرفته شده برای نفرات برتر به ترتیب، در مسابقه بازی‌سازی تیم اول: مبلغ بیست میلیون ریال، تیم دوم: مبلغ پانزده میلیون ریال، تیم سوم: مبلغ 10 میلیون ریال و مسابقه بازی‌نامه‌نویسی، نفر اول: مبلغ هفت میلیون و 500 هزار ریال، نفر دوم: مبلغ پنج میلیون ریال و نفر سوم دو میلیون و 500 هزار ریال است.
زمان برگزاری مسابقه بازی‌سازی از روز پنج‌شنبه پنج تا هشت اردیبهشت ماه است.
همچنین، به منظور آشنایی دانش پژوهان با چگونگی برگزاری رویداد بازی‌سازی خلیج فارس، جلسه توجیهی در روز سه‌شنبه سوم اردیبهشت ماه ساعت 16 در محل انستیتو ملی بازی‌سازی برگزار می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :