آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25526
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1392 11:22
تعداد بازدید : 1149

نخستین تصویر از آیفون ارزان قیمت لو رفت

نخستین تصویر از قاب آیفون جدید اپل که از آن با عنوان آیفون رنگین کمان یا ارزان قیمت یاد می شد، لو رفت.

خبرگزاری مهر- براساس گزارش‌های پیشین که گفته می‌شد اپل در نظر دارد یک نسخه ارزان قیمت از آیفون را وارد بازار کند، این تصویر نشان دهنده قاب پلاستیکی آیفون است که اپل برای کاهش قیمت آن را انتخاب کرده است.
انتظار می‌رود این تلفن هوشمند در ماه اکتبر امسال معرفی شود، کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که قیمت آن بیش از 300 دلار
است.
براساس شایعاتی که از مدتی پیش در جریان است، شرکت فناوری اپل ساخت آیفون ارزان قیمت را در دست دارد. یک سایت اینترنتی بدون اشاره به منبع خود، این تصویر را از آیفون ارزان قیمت منتشر کرده است.
این سایت یادآور شده است که این تلفن صفحه 5/3 اینچی رتینا خواهد داشت و بیشتر به آیفون 4S شباهت
دارد.
شایعات حاکی از آن است که این دستگاه به رنگ‌های سفید، سیاه، آبی، قرمز و زرد عرضه می‌شود و از 15 اکتبر با قیمت 300 دلار وارد بازار می‌شود.
اوایل سال جاری تیم کوک مدیرعامل اپل در یک مصاحبه نادر از ساخت آیفون با قیمت ارزان صحبت کرد و گفت: ما تلاش می‌کنیم که دستگاه‌ها را برای خرید همه اقشار قابل استطاعت قرار دهیم.
این اظهارنظر پس از آن صورت گرفت که کوک گفت: عرصه فعالیت برای این شرکت بسیار عریض است چراکه در حال حاضر تنها 50 درصد از تلفن‌های همراه در دنیا به اپل تعلق دارد.
وی در پاسخ به اینکه آیا مشکل 50 درصد دیگر استطاعت خرید آیفون است گفت: سوال خوبی است، ما به کیفیت محصولات خود توجه داریم و هرگز محصولی ارایه نمی‌کنیم که با کیفیت محصولات دیگرمان قابل قیاس نباشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :