آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25532
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1392 11:34
تعداد بازدید : 527

پست بانک بزرگ ترین بانک کشور می شود

یکی از اهداف مهم پست بانک تامین سرمایه های لازم برای کمک به تولید در روستاها و توسعه مناطق محروم است و همه تلاش می کنیم آن را محقق سازیم.

بینا- ضیائی مدیرعامل جدید این بانک در مراسم معارفه اعضای هیات مدیره ضمن بیان این مطلب گفت: با بهره‌گیری از تمامی ‌ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و همچنین همت و تلاش کارکنان، می‌توان پست بانک را به بانک ایران یعنی بزرگ‌ترین بانک کشور تبدیل کرد.
وی افزود: معمولا راه‌های آسان‌تری برای درآمدزایی و سوددهی وجود دارد و کمتر به مناطق روستایی و دوردست توجه می‌شود و سرمایه‌گذاران عموما سرمایه‌های خود را در شهرها متمرکز کرده‌اند اما پست بانک برعکس آنها عمل می‌کند.
ضیائی افزود: با همدلی و همراهی مسوولان و مجموعه کارکنان، پست بانک را بیش از پیش تقویت می‌کنیم و در این راستا از رهنمودها و کمک‌های وزارت‌خانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی و سایر سهامداران حقیقی بیشتر بهره‌مند خواهیم شد.
مدیرعامل پست بانک گفت: درحال حاضر شعب و دفاتر پست بانک ایران به تنهایی معادل سه چهارم (حدود 75 درصد) کل شعب شبکه بانکی کشور اعم از دولتی و خصوصی را تشکیل داده که اگر از امکانات موجود آن به خوبی استفاده شود ضرورت آن‌چنان به استفاده از تبلیغات خاص هم نخواهد بود.
وی گفت: در صورت افزایش ارزش سهام، سهامداران می‌توانند مبلغان خوبی برای پست بانک باشند بنابراین افزایش قیمت سهام آن در بورس بهترین تبلیغ خواهد بود.
ضیائی افزود: شبکه ارتباطات کشور بسترهای مناسبی برای توسعه پست بانک فراهم کرده و باید از این شرایط استفاده لازم را ببریم.
عضو هیات مدیره پست بانک ابراز امیدواری کرد: بتوانیم با همکاری تک‌تک کارکنان بانک و حمایت‌های همه جانبه مسوولان و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی»، حماسه‌ای بزرگ برای دسترسی به اهداف تعیین شده خلق کنیم.
وی ضمن تاکید دستور مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر انتقال منابع و حساب‌های مجموعه‌های وزارت متبوع به پست بانک گفت: لازم است تکلیف مجامع سال‌های 89 و 90 در کمترین زمان ممکن مشخص شود تا اعتبار این بانک بیش از پیش تامین شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :