آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25533
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1392 11:34
تعداد بازدید : 489

بدون تیتر

قاسم عزیزی عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به کاهش پنج درصدی حق بیمه شخص ثالث از مصوبه این کمیسیون برای افزایش تعرفه تعویض پلاک خودرو، کارت پایان خدمت و صدور گذرنامه خبر داد.

وزیر نفت با اشاره به توافق جدید ایران با شرکت انگلیسی شل برای وصول مطالبات معوق نفتی از این شرکت اروپایی، گفت: با مجوز جدید اتحادیه اروپا و سازمان ملل به زودی بدهی چند میلیارد دلاری ایران از این شرکت انگلیسی اخذ می‌شود.
نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران با اعلام پرداخت حق اولاد سال جاری حداکثر برای دو فرزند گفت: حق اولاد امسال کارگران برای هر فرزند به میزان 48712 تومان و تا دو فرزند 97424 تومان است و مباحث مطرح شده درباره حق اولاد 62 هزار تومانی به ازای هر نفر صحت ندارد.
مددی عضو شورای رقابت از برگزاری آخرین جلسه شورای رقابت برای تعیین دستور‌العمل قیمت‌گذاری خودرو در روز یک‌شنبه هفته جاری (امروز) خبر داد و گفت: با تدوین این دستور‌العمل، قیمت خودرو بین ۲۰ تا ۴۰ درصد کاهش خواهد یافت.
مادورو رییس‌جمهوری جدید ونزوئلا دیروز در حضور 61 هیات از کشورهای گوناگون از جمله 17 رییس‌جمهوری و رییس دولت سوگند یاد کرد. محمود احمدی‌نژاد رییس‌جمهوری اسلامی ایران از جمله حاضران در این مراسم بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :