آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25588
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1392 10:46
تعداد بازدید : 453

آلوده‌ترین شهرهای اینترنتی کشور رده‌بندی شدند

تهران، شهر بد افزارها

مروری بر فهرست شهرهای آلوده اینترنتی گویای آن است که هم چنان تهران با اختلافی جدی نسبت به استان های دیگر در صدر جدول آلوده های اینترنتی قرار دارد.

ماهر- براساس بررسی‌هایی که بر وضعیت اینترنت در اسفند‌ماه سال قبل صورت گرفته، مشخص شده است که استان تهران با داشتن 23 نشانی ارسال‌کننده بدافزار آلوده‌ترین شهر اینترنتی کشور به‌شمار می‌رود که البته این عنوان برای چندمین ماه متوالی است که به این شهر اختصاص پیدا می‌کند.
پس از تهران، گویا در میان تمام استان‌های کشور تنها گیلان بوده که با آدرس‌های آلوده‌کننده متعدد مواجه بوده و با داشتن 13 آدرس ارسال‌کننده بدافزار در رتبه‌ دوم آلوده‌های اینترنتی قرار گرفته است. اصفهان و یزد هم هر یک با داشتن دو آدرس آلوده هم‌زمان سومین استان آلوده و دومین استان پاک به‌شمار می‌روند. کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان، خوزستان و چهارمحال و بختیاری و ایلام نیز استان‌هایی بوده‌اند که هر یک با داشتن تنها یک آدرس ارسال‌کننده‌ بدافزار به عنوان پاک‌ترین استان‌های اینترنتی کشور شناخته شده‌اند. اسفند‌ماه سال 90، استان قم با داشتن 51 آدرس آلوده، همدان با 31 آدرس و آذربایجان شرقی با 28 آدرس آلوده‌ترین استان‌های اینترنتی کشور بودند و تهران با داشتن 23 آدرس آلوده در رده‌ چهارم جدول آلوده‌ها قرار گرفته بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :