آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25595
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1392 10:53
تعداد بازدید : 829

ثبت نام در سومین جشنواره ملی فاوا تمدید شد

در پی درخواست های مطرح شده از سوی دبیران کارگروه ها برای فراهم شدن زمینه مشارکت بیشتر علاقه مندان مهلت ثبت نام در سومین جشنواره ملی فاوا تا پنجم اردیبهشت ماه تمدید شد.

فناوران- سیدمحمد حسین‌پور، دبیر اجرایی سومین جشنواره ملی فاوا با اعلام این خبر گفت: با توجه به امتیازهای متفاوت در نظر گرفته شده برای برگزیدگان سومین دوره جشنواره ملی فاوا و درخواست‌های واصله از کارگروه‌های مختلف، مهلت ثبت‌نام تمدید شده است.
دبیر اجرایی سومین جشنواره ملی فاوا با بیان اینکه سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات، 27 اردیبهشت ماه و هم‌زمان با هفته ارتباطات برگزار می‌شود، گفت: فرهنگ‌سازی و تکریم بزرگان و چهره‌های ماندگار، ایجاد فضای رقابتی سالم میان فعالان و ایجاد فضای تعامل میان دست‌اندرکاران این حوزه، از جمله اهداف برگزاری این جشنواره محسوب می‌شود.
وی گفت: از دیگر اهداف این جشنواره می‌توان به فراگیر کردن خدمات دولت الکترونیکی و عمق بخشیدن به این نوع از خدمات و ارتقای سطح آگاهی جامعه اشاره کرد.
دبیر اجرایی جشنواره ملی فاوا با اشاره به اهداف و سیاست‌های دولت، گفت: با توجه به تجربیات گذشته و همچنین در نظر گرفتن اهداف سال‌های آتی و سیاست‌های دولت در بخش‌های مختلف نظیر اشتغالزایی و تاکید بر بومی‌سازی فناوری، این جشنواره در دو بخش عمومی و دانشگاهی برگزار می‌شود و هیچ محدودیتی برای شرکت افراد حقیقی و حقوقی در این جشنواره وجود ندارد.
وی گفت: متقاضیان می‌توانند آثار خود را از طریق پست پیشتاز به روابط عمومی وزارت ارتباطات ارسال و یا نسخه اسکن شده آن را به نشانی پست الکترونیکی festfava@ict.gov.irارسال کنند.
حسین‌پور با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام دیگر قابل تمدید نخواهد بود، از علاقه‌مندان دعوت کرد که هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام اقدام
کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :