آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25597
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1392 10:57
تعداد بازدید : 561

با مانيتور جديد AOC

سينما را به اتاق كار خود بياوريد

AOC به تازگي مانيتور 29 اينچي جديدي را وارد بازار كرده كه اندازه آن برابر دو مانيتور در كنار يكديگر است.

فناوران- اين مانيتور IPS با نسبت كنتراست تصويري 21:9 و وضوح تصویر 2560×1080، Q2963PM نام دارد و داراي اين قابليت است كه تصاوير حاصل از دو ورودي جداگانه را بر روي يك مانيتور نمايش دهد و شيوه‌ نمايش آن به خوبي نمايش از يك منبع باشد. اين مانيتور LED، مي‌تواند فيلم‌هاي قابل نمايش بر پرده‌هاي عريض و سينمااسكوپ را بدون ايجاد نوار سياه در بالا و پايين تصوير، همچون يك سينماي واقعي به نمايش درآورد.
حالت‌هاي نمايش «تصويردرتصوير» و همچنين «دوتصوير دركنار يكديگر»، از رابط‌‌هاي متعددي چون HDMI، ورودي‌هاي تصوير و DVI (به خوبي يك تلفن هوشمند و يا يك تبلت كه تصاوير را از طريق MHL منتقل مي‌كند)، مي‌توانند نمايش داده شوند و به اين‌ترتيب اين امكان وجود دارد كه تصوير به شكل اتصال چندگانه مانيتورها (daisy-chained)، ارایه يك تصوير مجزا و يا مجموعه‌اي از چندين تصوير مستقل هم‌زمان به نمايش درآيد.
مانیتور Q2963P داراي زاويه‌ديدي تا 178درجه است و امكان قرارگيري افقي، عمودي و همچنين نصب بر ديوار را دارد. همچنين نسبت كنتراست ديناميك آن 50,000,000:1 است و از بلندگوهاي داخلي سه‌واتي استريو برخوردار
است.
تصوير فوق‌عريض اين مانيتور، كاربر را قادر مي‌سازد كه چندين درخواست هم‌زمان را روي يك مانيتور انجام دهد؛ مثلا يك فيلم با فرمت بلو-ري را در حين كار روي يك اپليكيشن در نيمه‌ ديگر مانيتور تماشا كند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :