آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25599
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1392 11:1
تعداد بازدید : 655

AV-Comparatives اعلام کرد:

Kaspersky Internet Security2013 کارآمدترین آنتی ویروس در شرایط واقعی است

در تازه ترین آزمون موسسه AV-Comparatives که با عنوان حفاظت در دنیای واقعی انجام شد، Kaspersky Internet Security2013، با 100 درصد کارایی، عنوان نخست را از آن خود کرد.

روابط عمومی‌ پاد- بنا به گزارش کسپرسکی، شرکت AV-Comparatives که یک شرکت مستقل اتریشی در زمینه سنجش عملکرد آنتی ویروس‌‌هاست، در جدیدترین آزمون خود با عنوان محافظت در دنیای واقعی در ماه مارس 2013، آنتی‌ویروس‌ها را از نظر محافظت کامپیوترهای خانگی در برابر حملات و تهدیدات دنیای واقعی مورد سنجش قرار داده و به بررسی عملکرد محصولات امنیتی محبوب و پرطرفدار در مقابل حملات واقعی در دنیای مجازی پرداخته است. این موارد اغلب شامل وب‌گردی و استفاده از برنامه‌های کاربردی است.
نتایج این آزمایش بر اساس 422 مورد زنده (URLهای آلوده)، سوءاستفاده‌های کاری، URLهای متصل به خرابکاری و ضمائم ویروسی ایمیل‌هاست. موارد زنده آزمایش تقریبا تمامی‌ تهدیدات و حملات دنیای واقعی را پوشش می‌دهند.
سیستم‌عامل پایه این آزمایش، ویندوز7 شرکت مایکروسافت بود که برنامه‌های کاربردی مانند Adobe Reader،Flash و Java روی آن نصب بوده است. در طول تست نیز لینک‌های آلوده در کامپیوتر مورد نظر انتخاب شده و رفتار آنتی ویروس را پس از آن مورد بررسی قرار گرفت.
براساس اعلام این موسسه، Kaspersky Internet Security2013 توانست با خنثی کردن صددرصد حملات عنوان اول را در این آزمایش از آن خود کند؛ به این معنی که با داشتن این محصول کسپرسکی، دیگر نباید نگران حملات به روز دنیای واقعی باشید می‌توان با خیالی راحت وارد دنیای مجازی شد.
اولگ ایشانوف مدیر بخش تحقیقات Anti-Malware شرکت کسپرسکی در مورد این آزمایش گفت: ما تلاش و زمان زیادی را صرف طراحی تکنولوژی‌های حفاظتی برای تشخیص و مسدود کردن حملات و تهدیدات دنیای واقعی صرف کرده‌ایم و معتقدیم دیگر راهی برای جلوگیری از این تهدیدات باقی نمانده که در محصولات ما به کار برده نشده باشد. نتیجه آزمایش شرکت AV-Comparatives نیز گواهی بر این مدعاست.
البته این نخستین بار نیست که شرکت کسپرسکی در آزمایش‌های شرکت AV-Comparatives صاحب عنوان می‌شود، این شرکت در سال 2012 درجه Advanced+ را از این شرکت برای محصولش گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :