آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25612
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1392 11:20
تعداد بازدید : 858

بانک سپه ۴ خدمت الکترونیکی تازه ارایه کرد

رییس اداره کل فناوری اطلاعات بانک سپه از ارایه چهار خدمت جدید توسط این بانک خبرداد.

بانکیا- حسین ریاحی با بیان اینکه برخی از خدمات جدید به اینترنت بانک سپه افزوده شده گفت: پرداخت گروهی قبوض، پیگیری قبوض پرداخت شده، اعلام موجودی کارت‌های بانک سپه و نمایش سقف مبلغ قابل برداشت از جمله این خدمات هستند.
وی در تشریح پرداخت گروهی قبوض گفت: به منظور سهولت در پرداخت گروهی قبوض، به ویژه برای آن دسته از مشتریان که با حجم بالای قبوض دوره‌ای مواجه هستند، امکان پرداخت حداکثر 10 قبض، قبل و بعد از ورود به سامانه بانکداری اینترنتی، تنها با یک بار ورود اطلاعات (حساب یا کارت) فراهم شده است.
ریاحی در مورد پیگیری قبوض پرداخت شده گفت: با فراهم شدن این خدمت، بدون نیاز به ورود به سامانه بانکداری اینترنتی، قبض پرداخت شده با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت، قابل پیگیری است.
وی در خصوص اعلام موجودی کارت‌های بانک سپه گفت: به منظور دسترسی آسان به مانده حساب متصل به کارت‌های بانک سپه بدون نیاز به ورود به سامانه بانکداری اینترنتی، می‌توان از طریق انتخاب گزینه «نمایش موجودی کارت» در قسمت خدمات کارت و وارد کردن اطلاعات کارت، موجودی کارت یاد شده را رویت کرد.
رییس اداره کل فناوری اطلاعات در خصوص امکان نمایش سقف مبلغ قابل برداشت گفت: به هنگام انتقال وجه، با توجه به نوع تایید برداشت انتخاب شده (رمز دوم ثابت، رمز دوم متغییر با استفاده از پیامک تلفن همراه و غیره) سقف مبلغ قابل انتقال نمایش داده می‌شود.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :