آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25697
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1392 0:3
تعداد بازدید : 1150

کاهش 500 هزار تومانی قیمت Xperia Z سونی

گوشی ارزان شد

در پی کاهش بهای ارز و طلا از هفته گذشته در بازار، قیمت بسیاری از گوشی ها از جمله Xperia Z سونی با کاهش چشمگیری روبه رو شده است.

فناوران- به گفته فعالان بازار، قیمت برخی از گوشی‌هایی که در رده گران‌قیمت و پیشرفته هستند، با کاهش روبه‌رو شده است.
از جمله گوشی‌هایی که افت چشمگیری داشته، Xperia Z سونی است که با کاهش 500 هزار تومانی، هم‌اکنون با قیمت دو میلیون و 100 هزار تومان به فروش می‌رسد.
همچنین گوشی Galaxy S3 سامسونگ هم که هفته گذشته قیمتی برابر یک میلیون و 700 هزار تومان به فروش می‌رسید، با کاهش 150 هزار تومانی روبه‌رو شده و گوشی Galaxy Note II با کاهش قیمت 150 هزار تومانی، یک میلیون و 850 هزار تومان به فروش می‌رسد.
از میان گوشی‌های HTC هم One X Plus، 300 هزار تومان ارزان شد و One X با کاهش 150 هزار تومانی، یک میلیون و 450 هزار تومان به فروش می‌رسد.

خوش‌فروش‌ها
در حالی که تا کنون لیست پرفروش‌ترین گوشی‌های بازار را سری Galaxy سامسونگ تشکیل می‌داد، این روزها در میان پرفروش‌ترین گوشی‌های بازار، سونی و HTC جلوترند.
بر این اساس نام یکی از جدیدترین گوشی‌های HTC با عنوان Butterfly و قیمت دو میلیون و 600 هزار تومان در میان پرفروش‌ترین گوشی‌های بازار به چشم می‌خورد. این گوشی به دلیل پشتیبانی از پردازنده چهارهسته‌ای و سرعت بالایی که دارد، با استقبال خوبی از سوی مشتریان روبه‌رو شده است.
به گفته بازاریان، گوشی‌های رده متوسط HTC نسبت به سایر محصولات این برند فروش بیشتری داشته‌اند که از آن جمله می‌توان به Chacha و Wildfire S با قیمت 440 هزار تومان اشاره کرد. در این میان گوشی‌های One X Plus و One X هم قرار دارند که به ترتیب با قیمت یک میلیون و 900 هزار تومان و یک میلیون و 450 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار گرفته‌اند.
همچنین در میان گوشی‌های سونی می‌توان به Xperia V سونی اشاره کرد که با قیمت یک میلیون و 350 هزار تومان به فروش می‌رسد.
این گوشی به دلیل قابلیت ضدآب بودنش از محبوبیت زیادی برخوردار شده است.
همچنین گوشی‌های رده متوسط این برند از جمله Xperia P، Xperia J و Xperia U که به ترتیب قیمتی برابر 850 هزار تومان، 695 هزار تومان و 620 هزار تومان در بازار موجودند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :