آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25835
تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1392 8:31
تعداد بازدید : 568

رونمایی از سردیس پدر علم ارتباطات ایران در پایتخت

سردیس کاظم معتمدنژاد، پدر علوم ارتباطات ایران در هفته روابط عمومی رونمایی می شود.

خبرگزاری مهر- امیر خوراکیان، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان این مطلب گفت: کاظم معتمدنژاد از مفاخر فرهنگی و علمی کشور است که فعالیت‌های علمی و بنیادی ایشان در حوزه‌های ارتباطات، تاثیر شگرفی بر توسعه این دانش در کشور داشته است.
وی افزود: به پاس تقدیر از یک عمر فعالیت‌های موثر و ثمربخش وی در حوزه‌های مختلف علوم ارتباطات، در هفته روابط‌‌عمومی و در آستانه ورود استاد به 80 سالگی، از سردیس پروفسور معتمدنژاد رونمایی خواهد شد.
خوراکیان گفت: این سردیس به پیشنهاد ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی، طی جلسه‌ای مشترک با دبیرخانه‌های همایش روابط‌عمومی الکترونیک و کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت نهایی و توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران طراحی و ساخته شده که در هفته روابط‌عمومی طی مراسمی با حضور چهره‌های علمی و فرهنگی کشور، استادان و فعالان حوزه‌های ارتباطات و روابط‌عمومی در فرهنگسرای رسانه رونمایی می‌شود.
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه این سازمان بر فرهنگ‌سازی تقدیر و تجلیل از چهره‌های فرهنگی کشور تاکید دارد، اظهار امیدواری کرد تلاش‌های اینچنینی برای بزرگداشت مفاخر ایرانی تداوم یابد.
گفتنی است پروفسور کاظم معتمدنژاد اردیبهشت‌ماه 1313 در بیرجند متولد شده و مقالات و کتاب‌های متعددی در زمینه ارتباطات و رسانه منتشر کرده است.
هفته روابط‌عمومی از 27 اردیبهشت ماه و هم‌زمان با روز روابط‌عمومی در تقویم رسمی کشور تا دوم خردادماه برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :