آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2619
تاریخ انتشار : 9 آبان 1390 11:16
تعداد بازدید : 416

بدون تیتر

رییس کارگروه صنایع غذایی معاونت فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه تنها برخی صنایع پس از هدفمندی یارانه ها، یارانه خود را دریافت کرده اند، اظهار داشت: یارانه باید به همه صنایع اختصاص یابد.

   رییس هیات مدیره جایگاه‌داران سی ان جی از فعالیت همه جایگاه‌های سی ان جی در سطح کشور خبر داد و گفت: از مسوولان تقاضا داریم نرخ جدید کارمزد جایگاه‌ها را نیز هر چه زودتر اعلام کنند.
   شاخص بورس اوراق بهادار تهران براي يازدهمين ماه متوالي در صدر بورس‌هاي عضو فدراسيون جهاني بورس‌ها (WFE) قرار گرفت. شاخص بورس که بازدهي سرمايه گذاران را نشان مي‌دهد در طول يک سال گذشته (سپتامبر سال 2010 تا2011ميلادي) با رشدي معادل 5/43 درصدي همچنان در مکان نخست ايستاده است.
   وزیر اقتصاد گفت: منابع صندوق توسعه ملي در شرف پرداخت به بخش خصوصي است که بايد بانك‌هاي عامل با انعقاد قرارداد عامليت با بخش خصوصي، منابع اين صندوق را هر چه سريع‌تر در اختيار بخش غير دولتي قرار دهند.
   مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی نفت با اشاره به امضای قراردادهای جدید افزایش صادرات نفت به ترکیه  که بر اساس آن حجم صادرات نفت تا سقف 5/7 میلیون تن قابل افزایش است، تصریح کرد: در شرایط فعلی به طور متوسط روزانه 150 هزار بشکه نفت خام به ترکیه صادر می‌شود.
   رییس صندوق توسعه ملی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 230 میلیارد ریال اعتبار در این صندوق موجود است، افزود: میزان اعتباری که در صندوق توسعه ملی قرار دارد بیش از اعتبار موجود در صندوق بین‌المللی پول است به همین دلیل این صندوق یکی از صندوق‌های پولی قابل توجه در دنیا محسوب می‌شود.
   روزنامه پاکستانی نیشن به نقل از منابع آگاه نوشت دولت پاکستان در مقابل منصرف شدن از خرید گاز ایران خواستار کمک فنی و مالی آمریکا برای بهره‌برداری از منابع داخلی خود شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :