آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26430
تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1392 9:51
تعداد بازدید : 458

تعرفه مکالمه سیم کار ت های دایمی همراه اول 515 ریال تعیین شد

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: تعرفه فلت برای سیم کارت های دایمی همراه اول کف اعلام شده از سوی سازمان تنظیم مقررات در نظر گرفته شد.

سید مصطفی سید هاشمی با بیان اینکه پس از بررسی تمامی جوانب تصمیم گرفته شد فعلا کف تعرفه اعلامی رگولاتوری که مبلغ 515 ریال را برای هر دقیقه مکالمه با سیم کارت های دایمی همراه اول در نظر گرفته است اعمال شود .
وی گفت: احتمال تغییر این تعرفه در شرایط رقابتی وجود دارد.وی افزود: براساس پروانه شرکت مخابرات ایران تعرفه سیم کارت های اعتباری همراه اول می تواند 50 درصد بالاتر از سیم کارت های دایمی در نظر گرفته شود که در این صورت مشترکان اعتباری اپراتور اول 772 ریال بابت هر دقیقه مکالمه در سراسر کشور پرداخت می کنند.
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: یکسان شدن تعرفه همراه اول از ابتدای خرداد ماه اعمال و مشترکان می توانند با یک تعرفه در سراسر کشور مکالمه کنند.
این در حالی است که مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران در پاسخ به این سوال که آیا تعرفه جدید سیم کارت های دایمی به منظور یکسان سازی نرخ در تمام کشور مشخص شده اعلام کردند که این موضوع همچنان در دست بررسی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :