آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2648
تاریخ انتشار : 10 آبان 1390 9:25
تعداد بازدید : 510

مديرعامل شرکت مخابرات ايران :

تعرفه تلفن ثابت اعتباري با دایمي يکسان است

مديرعامل شرکت مخابرات ايران از واگذاري تلفن ثابت اعتباري در کشور خبر داد و اعلام کرد: تعرفه تلفن ثابت اعتباري با تلفن ثابت پيش پرداخت برابر است.

روابط عمومی مخابرات ايران– صابر فيضي با بیان این مطلب گفت: اصفهان، قزوين، تبريز و مشهد از جمله استان‌هايي هستند که اين خطوط در آنها به مشترکان متقاضي واگذار شده و هزينه واگذاري تلفن ثابت اعتباري 10 هزار تومان است.
وی افزود:‌ مشترکان بايد براي اين نوع تلفن ثابت کارت شارژ خريداري کنند که قيمت‌ آنها 2، 5 و 10 هزار تومان در بازار است.
به گفته وي، در صورتي که تقاضا وجود داشته باشد، نصب و واگذاري آنها در کشور سراسري خواهد شد.
با استفاده از سرويس تلفن‌هاي ثابت اعتباري مشترکان مي‌توانند با توجه به نياز خود، از قبل ميزان مصرف تلفن را مشخص و از افزايش کارکرد بي‌رويه و ناخواسته جلوگيري کنند، همچنين مي‌توانند قبل از آغاز هر دوره با مراجعه به يکي از دفاتر خدمات ارتباطي با تعيين و پرداخت کارکرد تلفن خود در طول دوره از افزايش مصرف جلوگيري کنند، زیرا با پايان اعتبار پرداخت شده، پس از تماس و اطلاع به مشترک، تلفن خود به خود، قطع خواهد شد.
به عقيده کارشناسان، اين سرويس بايد به سرويس‌هاي تلفن ثابت افزوده مي‌شد که همراه با سرويس‌هاي مکالمه رايگان، نظرسنجي، شبکه خصوصي مجازي، مشاوره تلفني، مکالمه انبوه، شماره اختصاصي و سرويس شماره فراگير هشت سرويس شبکه هوشمند هستند.
در کارت‌هاي تلفن ثابت اعتباري فرد مي‌تواند هويت خود را حفظ و کارتش را در صورت اتمام، شارژ يا هويت جديدي احراز کند؛ متقاضيان استفاده از اين سرويس مي‌توانند با خريداري کارت شارژ از مراکزي که کارت شارژ سيم‌کارت‌هاي تلفن همراه را به فروش مي‌رسانند، برای خريد آن اقدام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :