آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26513
تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1392 1:11
تعداد بازدید : 595

جنگ اعصاب دوباره شروع شد

شرکت نمایشگاه ها خودش را به عنوان مجری الکامپ انتخاب کرد!

در حالی که هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور بهمن ماه سال گذشته با ارسال نامه ای به حمید صافدل آمادگی خود را برای برگزاری الکامپ نوزدهم اعلام کرد و کماکان در حال رایزنی با مسوولان سازمان توسعه و تجارت برای برگزاری این رویداد مهم صنف رایانه بود، به یک باره روز گذشته سند برگزاری این نمایشگاه به نام شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی خورد.

فناوران- بنابر اعلام سایت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی، این شرکت خود را به عنوان مجری الکامپ نوزدهم انتخاب کرده است. البته شرکت  سهامی نمایشگاه‌ها به طور رسمی این خبر را اعلام نکرده و تنها نام این شرکت به عنوان مجری الکامپ نوزدهم در سایت قید شده است.
از آنجایی که نام شرکت سهامی نمایشگاه‌ها تنها برای الکامپ و سه نمایشگاه دیگر به عنوان مجری در سایت آورده شده این‌گونه به نظر می‌رسد که این شرکت برای برگزاری الکامپ  مصمم وجدی است.
شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی پیش از این  پنج دوره مجری الکامپ (یازدهم تا پانزدهم) بوده است، اما نحوه عملکردش توسط کارشناسان و صاحب‌نظران حوزه فناوری اطلاعات به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.
هنوز مشخص نیست که هیات مدیره نصر کشور در این رابطه چه نظری خواهد داشت اما به زودی مواضع رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای را در فناوران خواهید خواند.
گفتنی است، الکامپ نوزدهم از تاریخ 19 تا 22 آبان ماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :