آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26517
تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1392 1:20
تعداد بازدید : 528

دومین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای امروز آغاز می شود

دومین دوره مسابقات ملی بازی سازی با مشارکت بنیاد ملی بازی های رایانه ای در واحد کاشان دانشگاه آزاد برگزار
می شود.

خبرگزاری مهر- دومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای «IRAN GDC 2013» با همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از امروز، 17 اردیبهشت ماه به مدت سه روز در دانشگاه آزاد کاشان برگزار خواهد شد.
دومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای با هدف، کشف استعدادهای خلاق و مبتکر و خلق آثار نو در عرصه بازی‌سازی، آشنایی شرکت‌‌کنندگان با دستاوردها و توان ملی ارایه شده در زمینه بازی‌های رایانه‌ای، برقراری ارتباط میان صنعت و بازار تجارت از طرفی و دانش و هنر و نوآوری از سوی دیگر و بسترسازی محیط علمی‌ دانشگاه برای بروز و رشد استعدادهای بازی‌سازی مبتنی بر علم و هنر ایرانی اسلامی ‌برگزار می‌شود.
ترویج طراحی و ساخت بازی‌های بومی ‌و ملی مبتنی بر ارزش‌های والای معنوی و ارزشی جمهوری اسلامی‌ ایران، هدف‌گذاری ارتقای میزان انگیزه و اشتیاق دانشجویان و علاقه‌مندان به بازی‌سازی با ایجاد فضایی رقابتی بین دانشگاه‌ها و مراکز ایده پردازی و طراحی و تولید بازی در سطح کشور دیگر اهداف برگزاری مسابقات ملی بازی سازی رایانه‌ای را تشکیل می‌دهد.
در این دوره از مسابقات به سه تیم برتر از لیگ‌های آزاد و دانشجویی و سطوح دو بعدی و سه بعدی، به ترتیب تیم‌های اول (15 میلیون) ریال، تیم‌های دوم (10 میلیون) ریال و تیم‌های سوم (5 میلیون) ریال جایزه اهدا خواهد شد.
همچنین، در صورتی که تعداد تیم‌ها در هر لیگ و سطح به حد نصاب نرسد، فقط یک تیم به عنوان تیم برتر انتخاب شده و جایزه پانزده میلیون ریالی را دریافت می‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :