آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26526
تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1392 1:59
تعداد بازدید : 707

برای انجام پروژه های مشترک

«نصر تهران» با «اجمع» عرب ها تفاهم کرد

سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با بزرگ ترین تشکل فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه، موسوم به اجمع (IJMA3) تفاهم نامه امضا کرد.

روابط عمومی نصر- براساس این تفاهم‌نامه که به امضای مشترک رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران و نماینده انجمن تشکل‌‌‌هایICT عرب رسیده است، طرفین برای انجام پروژه‌های مشترک و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود تعهد کردند.
انجمن تشکل‌هایICT عرب که مجموعه‌ای از تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات 22کشور عرب خاورمیانه را در بر می‌گیرد، اجتماع بزرگی از نمایندگان تشکل‌های فاوا در کشورهای عربی است که از نگاهی کلان به بحث و بررسی و بهره‌گیری از پتانسیل‌های مشترک می‌پردازند.
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران در تلاش است تا از طریق این تفاهم‌نامه علاوه برمعرفی توانمندی جامعه فاوا ایرانی و به ویژه اعضا خود، از فرصت‌های مشترک نهفته در این انجمن، برای توسعه کسب و کار ICT بهره بگیرد.
آزاده داننده، رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با اعلام  این مطلب در جلسه دیروز هیات مدیره این سازمان گفت:  امضای این تفاهم‌نامه و برقراری ارتباط با اجمع، علاوه براینکه می‌تواند فصل جدیدی از ارتباطات بین‌الملل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران را رقم زند، قطعا می‌تواند راه‌کاری تازه برای حل مشکلات تحریم‌ در کسب و کار فناوری اطلاعات باشد.
داننده با اشاره به مفاد این تفاهم‌نامه افزود: انجام پروژه‌های مشترک، صدور خدمات فنی و مهندسی ICT به ویژه در بحث آموزش و انتقال تکنولوژی و توسعه بازار فاوا اجمع، از مهم‌ترین مفادی هستند که از این تفاهم‌نامه نتیجه می‌شوند.
به گفته داننده، ارتباط با انجمن تشکل‌های ICT عرب می‌تواند در شرایط انقباضی فعلی بازار فاوای کشور راهگشا باشد.
او در این رابطه گفت: قطعا مهم‌ترین مزیت رقابتی ما برخورداری از نیروهای متخصص و سرویس‌های مختلف در حوزه ICT است و ارتباط مستمر با اجمع می‌تواند در رکود و انقباض فعلی بازار، به توسعه شرکت‌های حوزه کمک کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :