آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26729
تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1392 11:32
تعداد بازدید : 1056

واردکنندگان نمونه کالاهای‌شان را ارایه کنند

هشدار آخر به توزیع کنندگان کارتریج و تونرهای غیر اصلی

اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در سومین بخشنامه خود درباره فروش و توزیع کارتریج و تونرهای غیراصلی به فروشگاه های متخلف هشدار داد.

فناوران- بخشنامه شماره 3 جلوگیری از فروش و توزیع کارتریج و تونرهای غیراصلی دیروز از سوی اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران صادر شد.
اتحادیه در این بخشنامه با تاکید بر آخرین مهلت جمع‌آوری کارتریج‌های لیزری HP و تونر دستگاه‌های فتوکپی دیجیتال که پایان اردیبهشت ماه جاری است، به فروشگاه‌ها و اعضای تحت پوشش که واردکننده و توزیع کننده این کالاها هستند، تا 29 اردیبهشت ماه برای نمونه کالاها و ثبت برند مهلت داده است. متن بخشنامه اتحادیه به این شرح است:
«احتراما به اطلاع کلیه اعضای تحت پوشش می‌رساند، مهلت داده شده جهت جمع‌آوری کارتریج‌های لیزری HP و تونر دستگاه‌های فتوکپی دیجیتال فقط تا پایان اردیبهشت ماه سال 92 می‌باشد و مهلت تعیین شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد گردید لذا به کلیه شرکت‌ها و فروشگاه‌های واردکننده و فروشگاه‌‌های توزیع‌کننده این نوع کالاها تا تاریخ 29/2/92 جهت ارایه نمونه کالا با سربرگ رسمی، به همراه امضا و مهر فروشگاه در خصوص ثبت برند در اتحادیه، مهلت داده خواهد شد. لازم به توضیح است کلیه کالاهای تولیدی و وارداتی شامل این طرح می‌باشند بنابراین کلیه واحدهای توزیع‌کننده کالاهای مذکور (عمده‌فروش و خرده‌فروش) تا قبل از مهلت مقرر می‌بایست نسبت به تایید بسته‌بندی‌های خود و تایید کالای اصلی و طرح اقدام نمایند و مجوزهای لازم را از اتحادیه دریافت نمایند لذا بعد از مهلت مقرر کلیه واحدهای صنفی مورد بازرسی قرار گرفته و در صورت مشاهده کالاهایی که به تایید اتحادیه نرسیده‌اند متخلف محسوب می‌گردند و با پیامدهای آن طبق قانون رفتار خواهد شد و واحد صنفی متخلف پلمب می‌گردد. در ادامه لازم به توضیح است واردکنندگان کالاهای اصلی نیز جهت تایید کالاهای اصلی و ثبت اطلاعات واردکنندگان کالاهای اصلی به اتحادیه مراجعه نمایند تا اتحادیه بتواند از حقوق واقعی اعضای محترم صنف حمایت نماید.»


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :