آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26738
تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1392 11:48
تعداد بازدید : 543

صداوسیما وب گاه انتخابات راه انداخت

با حضور رییس سازمان صداوسیما، معاونان، مدیران، کارشناسان و دست اندرکاران انتخابات در رسانه ملی از وب گاه انتخابات در صداوسیما با نام اراده ملی رونمایی شد.

ایسنا- این وب‌گاه که به همت رسانه مجازی صداوسیما آماده شده است، آخرین اخبار و اطلاعات ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قابل دریافت
است.
بازنمایش تولیدات متنوع رادیو و تلویزیونی شبکه‌های مختلف صداوسیما در حوزه‌های محلی، ملی و بین‌المللی، جدول پخش برنامه‌ها، نمایه نامزدها و سرخط مهم‌ترین اخبار انتخاباتی و انعکاس رویدادهای مرتبط با موضوع انتخابات از جمله بخش‌های این وب‌گاه برای ارایه به مخاطبان است.
وب‌گاه اراده ملی با نشانی www.eirib.ir از دیروز در دسترس مخاطبان و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. در این پایگاه همچنین اظهارنظر افراد، گروه‌ها، شخصیت‌ها و پشت صحنه حضور کاندیداهای ریاست جمهوری در برنامه‌های ویژه انتخابات رسانه ملی قابل مشاهده است. با توجه به قابلیت‌های در نظر گرفته شده برای این وبگاه سایر پایگاه‌های فعال در حوزه انتخابات به این فضا پیوند داده شده است.
رییس سازمان صداوسیما در مراسم رونمایی از این وب‌گاه و 350 قطعه موسیقی و سرود ویژه انتخابات که در حاشیه سی و یکمین نشست افق رسانه صورت گرفت، گفت: با عنایت به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در صداوسیما برای حضور کاندیداهای ریاست جمهوری در برنامه‌های رسانه ملی به جرات می‌توانیم بگوییم که همه نامزدها اگر از همین امکانات و برنامه‌ها که به صورت عادلانه در اختیار آنها قرار گرفته است استفاده کنند نیازی به صرف هزینه‌های اضافی در حوزه تبلیغات ندارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :