آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26749
تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1392 12:2
تعداد بازدید : 986

با حضور مسوولان دولتی و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای

الکامپ قزوین امروز افتتاح می شود

چهارمین نمایشگاه الکامپ قزوین امروز با حضور، علی اصغر انصاری معاون توسعه و مدیریت شبکه سازمان فناوری اطلاعات، احمد عجم استاندار قزوین، حمیدرضا قمی دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و برخی از اعضای هیات مدیره نصر قزوین افتتاح می شود.

فناوران- دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان قزوین با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه امروز ساعت 16:30 در محل دایمی ‌نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین آغاز به کار خواهد کرد.
حامد فتوحی افزود: 50 شرکت از حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در فضایی بالغ بر یکهزار و 500 مترمربع جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را به معرض نمایش می‌گذارند. وی گفت: بخشی از فضای نمایشگاه به رسانه‌های دیجیتال و بخش دیگر به دولت الکترونیکی اختصاص دارد که دستگاه‌های دولتی مانند اداره کل ارتباطات و سازمان فناوری اطلاعات شهرداری قزوین در آن حضور خواهند داشت.
وی افزود: یک‌شنبه همایشی در ارتباط با آشنایی مباحث مربوط به روباتیک برگزار خواهد شد. در عین حال آزمونی داریم در مورد مباحث سیسکو و شبکه که جوایز برندگان آن دوشنبه در اختتامیه نمایشگاه ارایه می‌شود.
فتوحی با بیان اینکه نمایشگاه الکامپ به مدت پنج روز دایر است، گفت: مراسم اختتامیه این نمایشگاه نیز روز دوشنبه با حضور مسوولان دولتی برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :