آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27041
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1392 1:15
تعداد بازدید : 561

نمره عالی بیت دیفندر در آزمون AV-TEST

بیت دیفندر مقام اول را در نخستین تست نسخه آزمایشی ضد بدافزار ها در سال 2013 کسب کرد.

فناوران- بیت دیفندر آزمایش شرکت تحلیلگران مستقل AV-TEST در سال 2013 را با کسب امتیاز عالی برای مبارزه با ویروس‌ها، کرم‌ها، بدافزارهای اسب تروا و دیگر تهدیدات آنلاین پشت سر گذاشت.
 نرم‌افزار اینترنت سکیوریتی 2013 شرکت بیت دیفندر امتیاز 17 را از مجموع امتیاز کل 18 در آزمایش ضد بدافزار‌ها (AV-TEST) کسب کرد. این آزمایش مربوط به ماه‌های ژانویه و فوریه 2013 است. درواقع در این آزمون‌ها بیت دیفندر، در بخش حفاظت امتیاز شش از مجموع کل شش امتیاز، در بخش قابلیت استفاده امتیاز شش از مجموع کل شش امتیاز و در بخش عملکرد امتیاز پنج از مجموع کل شش امتیازات ر ا کسب کرده است.
این تست نخستین بار توسط AV-TEST روی ویندوز 8 صورت گرفت. برنامه پیش‌فرض کاربردی مدافع ویندوز، که همراه با بسته ویندوز 8 عرضه می‌شود، امتیاز دو از مجموع شش امتیاز را کسب کرد که این امر نشان‌دهنده نیاز کاربران ویندوز 8 به یک ضد بدافزار پیشرفته برای حفاظت از سیستم‌عامل‌شان است.همچنین در مراسمی ‌که توسط شرکت AV-Comparatives، یکی دیگر از سازمان‌های بزرگ تست مستقل، در اوایل سال جاری برای اعطای جوایز برگزار شد، بیت دیفندر به عنوان محصول برتر سال 2012 معرفی شد. این جایزه پس از آن به بیت دیفندر اعطا شد که سه ستاره کامل در هشت دوره آزمون سال گذشته کسب کرد. علاوه بر این، ماه گذشته، بیت دیفندر موفق به کسب جایزه VBSpam+ از شرکت تجزیه و تحلیل مستقل و آزمایش Virus Bulletin شده بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :