آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27154
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1392 12:3
تعداد بازدید : 492

حل مشکل اقتصاد نوین با شاپرک

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین گفت: 10 طرح مهم را در برنامه داریم که تا پایان سال انجام شده و راه اندازی می شود.

ایسنا- محمدهاشم بت‌شکن افزود: مهم‌ترین نکته‌ای که برای این بانک وجود دارد این است که از سال 88 به بعد با توجه تسهیلاتی که اعطا شده نسبت مطالبات غیرجاری ما حدود پنج درصد است و مانده تسهیلات، حدود 167 هزار میلیارد ریال است.
وی درباره مشکلات این بانک با شاپرک گفت: تعامل ما با شاپرک تعامل سازنده‌ای است و ما تقریبا همه مسایل و مشکلات‌مان با شاپرک حل شده و یکسری مشکلات به خاطر جدید‌بودن طرح وجود داشت ولی در حال حاضر مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
وی همچنین با اشاره به سامانه جدید بانک گفت: نمانوین، سامانه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه و بورس است که آخرین اطلاعات بازار از جمله انواع قیمت ارز و اطلاعات بازار بورس نقدی را از طریق تلفن همراه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
وی گفت: در حال حاضر این سامانه با توجه به نیاز بازار خدمات متنوعی به مشتریان ارایه می‌کند که در آینده به فراخور نیاز مشتریان این خدمات تغییر خواهد کرد.
مدیرعامل بانک اقتصادنوین افزود: مشتریان و فعالان بازار سرمایه با استفاده از این خدمت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اطلاعات جامع و متنوع بازار دسترسی خواهند داشت و با تکیه بر این اطلاعات می‌توانند بهترین تصمیم را اتخاذ کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :