آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27171
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1392 12:33
تعداد بازدید : 466

رونمایی اقتصاد نوین از «نمانوين»

در حاشيه برپايي غرفه گروه اقتصاد نوين در هفتمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانک و بيمه و با حضور مديران ارشد سازمان بورس و اوراق بهادار، مديرعامل، اعضاي هيات مديره بانك اقتصادنوين، شركت هاي تابعه و نمايندگان رسانه هاي گروهي جديدترين خدمت اين بانک با عنوان سامانه «نمانوين» رونمايي شد.

روابط عمومي اقتصادنوين- محمدهاشم بت‌شکن در جمع خبرنگاران درباره جزييات اين خدمت جديد گفت: «نمانوين» سامانه اطلاع‌رساني بازار سرمايه و بورس که آخرين اطلاعات بازار از جمله انواع قيمت ارز و اطلاعات بازار بورس نقدي را از طريق تلفن همراه در اختيار مشتريان قرار مي‌دهد. وي افزود: در حال حاضر اين خدمت با توجه به نياز بازار خدمات متنوعي به مشتريان ارايه مي‌کند که در آينده به فراخور نياز مشتريان اين خدمات تغيير خواهد کرد.
مديرعامل بانک اقتصادنوين افزود: مشتريان و فعالان بازار سرمايه با استفاده از اين خدمت در کوتاه‌ترين زمان ممکن به اطلاعات جامع و متنوع بازار دسترسي خواهند داشت و با تکيه بر اين اطلاعات مي‌توانند بهترين تصميم را اتخاذ کنند. بت‌شکن به حضور گروه اقتصادنوين در هفتمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه اشاره کرد و گفت: اقتصادنوين براي نخستين بار در نظام بانکي کشور طرح کلان شعبه‌ها اجرا کرد که جزييات اين خدمت در اين نمايشگاه در معرض ديد عموم قرار گرفته است. بت‌شکن با اشاره به اينکه در کلان شعبه‌ها انواع خدمات پولي و مالي مورد نياز مشتريان در همه سطوح تامين مي‌شود، افزود: خدمات بانکداري خرد، بانکداري شرکتي، خدمات بين‌الملل، بانکداري اختصاصي، خدمات بانکداري الکترونيکي و سلف سرويس بانکي از جمله خدمات متنوع در حوزه بازار مالي به مشتريان ارايه مي‌شود، ضمن اينکه در اين غرفه بخش از توانايي‌هاي گروه اقتصادنوين معرفي شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :