آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27223
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1392 11:9
تعداد بازدید : 360

پیشنهاد تعرفه 985 تومانی آبونمان تلفن ثابت در شورای رقابت

هزار و 885 تومان به قبوض تلفن ثابت افزوده می شود

جدیدترین اخبار رسیده حاکی است که مبلغ985 تومان به عنوان آبونمان جدید تلفن ثابت روی میز شورای رقابت قرار گرفته است. این د مبلغ قدیم و فعلی آن در قبوض 63 تومان است.

خبرگزاری فارس- سیدمصطفی هاشمی رییس، هیات مدیره شرکت مخابرات ایران از ابتدای سال اعلام کرده که تقاضای افزایش تعرفه پالس و آبونمان به شورای رقابت ارسال شده است.
البته این مدیر مخابراتی نرخ پیشنهادی شرکت متبوع خود را برای مبلغ جدید آبونمان اعلام نکرد؛ اما شنیده‌ها حاکی از این است که پیشنهاد شورای رقابت برای مبلغ جدید آبونمان تلفن ثابت 985 تومان است و مبلغ قدیم و فعلی آبونمان تلفن ثابت قبوض 63 تومان
است.
پیشنهاد نرخ 900 تومانی برای آبونمان هم‌کدی در قبوض تلفن ثابت
یکی دیگر از اخبار تازه مخابراتی در خصوص حذف کدهای بین‌شهری داخل استانی و هم‌کد شدن استان‌های کشور است که یک تکلیف هیات دولت است.
قرار است هزینه اجرای این طرح که اجبار مصوبه دولت را پشت سر دارد، با تعیین هزینه «آبونمان هم‌کدی» ماهانه از مشترکان گرفته شود.
به‌رغم ممانعت مدیران مخابرات و مدیران دولتی از اعلام رسمی نرخی که قرار است با عنوان «آبونمان هم‌کدی» در قبوض اضافه شود، شنیده‌ها حاکی از این است که برای این مبلغ روی نرخ پیشنهادی 900 تومان صحبت شده است.
به این ترتیب با مصوبه شورای رقابت برای نرخ 985 تومانی آبونمان تلفن ثابت و مجوز وزارت ارتباطات برای اخذ هزینه 900 تومانی آبونمان هم‌کدی، پس از هم‌کدی استان‌ها، مبلغ یکهزار و 885 به قبوض تلفن ثابت اضافه
می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :