آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27224
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1392 11:10
تعداد بازدید : 431

آغاز فروش سرویس فون واژه در مخابرات استان تهران

به منظور تسهیل ارتباطات مشتریان و گسترش سرویس های جدید مخابراتی فروش سرویس فون واژه در روز جهانی مخابرات آغاز می شود.

فناوران- محمدرضا بیدخام -معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران- با اعلام این مطلب گفت: سرویس نوین فون واژه این امکان را به مشترک می‌دهد که به جای اعلام شماره تلفن از کلمات استفاده کند. این امر فرد را بی‌نیاز از حفظ شماره تلفن‌ها کرده و موجب تسهیل در ارتباطات می‌شود.
وی افزود: این طرح برای شماره‌های چهار، پنج و هشت رقمی قابلیت اجرا دارد و در آن برای هر کلمه (word) یک شماره تلفن (Telephonenumber) و برای هر شماره تلفن یک یا چندین کلمه تعریف می‌شود.
بیدخام از دیگر مزایای این سرویس، معادل‌یابی بسیار ساده و آسان آن اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه روی دکمه‌های شماره گیر تمامی گوشی‌ها حروف انگلیسی درج شده، می‌توان به جای اعداد در شماره تلفن‌ها از معادل حروفی آنها استفاده کرد و بنابراین شماره تلفن را به جای اعداد با حروف بیان کرد. همچنین کدهای خدماتی ( شماره‌های چهار و پنج رقمی مشمول طرح فون واژه) این امکان را برای شرکت‌ها و موسسات فراهم می‌کند که با انتخاب کلمه (نام) مورد نظر، شماره معادل آن را انتخاب کنند چراکه حفظ و به خاطرسپاری شماره تماس شرکت‌ها و موسسات، همواره یکی از معضلات مشتریان است.
معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران گفت: از جمله مزایای قابلیت‌های سر شماره‌های (چهار و پنج رقمی) فون واژه، امکان دایر شدن این‌گونه شماره‌ها در مناطق مخابراتی سطح استان تهران است و در بین همه کسانی که نام آنها با شماره یکسان است، فقط یک نفر می‌تواند دارای شماره تلفن معادل با نام مورد نظر فون واژه باشد و این یک مزیت در دنیای رقابتی تجارت است. (به طور مثال تنها یک متقاضی سرویس می‌تواند واژه taxi bime و غیره را دریافت کند).وی در پایان گفت: متقاضیان این سرویس می‌توانند علاوه بر مراجعه به سایت شرکت مخابرات استان تهران به آدرس www.tct.ir و انتخاب نام یا شماره مورد نظر و تکمیل فرم با 190 واحد ارتباط مردمی شرکت مخابرات استان تهران تماس حاصل کرده و نسبت به ثبت‌نام درخواست خود اقدام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :