آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27229
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1392 11:21
تعداد بازدید : 642

سمينار «راهکارهای تداوم کسب و کار در دنیای پرمخاطره» برگزار می شود

سمينار «راهکارهاي تداوم کسب و کار در دنياي پرمخاطره امروز» با حضور مديران شرکت ها در سازمان نظام صنفي رايانه اي تهران، برگزار مي شود.

روابط عمومی نصر تهران- کميسيون آموزش و پژوهش اين سازمان، از تمامی فعالان IT، مديران شرکت‌ها و مدیران کیفیت، امنیت و تداوم کسب و کار دعوت مي‌کند تا براي حضور در اين سمينار ثبت‌نام کنند.
فريبا مهديون، ریيس کميسيون آموزش و پژوهش سازمان نظام صنفي رايانه‌اي تهران، با اشاره به اهداف سمينار «راهکارهای تداوم کسب و کار در دنیای پر مخاطره امروز» گفت: «توانايي شناسايي تاثيرات ناشي از تهديدها در فرآيندهاي عملياتي يک سازمان و همچنين توانايي مديريت مخاطرات بيمه نشدني که شهرت و اعتبار سازمان‌ها را تحت تاثير قرار مي‌دهند، از جمله مهم‌ترين محورهاي برگزاري اين سمينار هستند.» او با تاکيد بر اينکه در شرايط فعلي، مديران شرکت‌هاي IT بايد علاوه بر مقوله فناوري اطلاعات، بر دانش‌هاي مديريتي هم تمرکز کافي را داشته باشند، گفت: قطعا توجه به فراگيري و به‌کارگيري علوم مديريتي نوين، در شرکت‌هاي فعال توليدي، خدماتي و مشاوره‌اي ICT هم مانند ساير کسب‌وکارها از اهميت بسياري برخوردار است. مهديون، مخاطبان سمينار فوق را علاوه بر شرکت‌هاي فناوري اطلاعات، تمامی مدیران کیفیت، امنیت و تداوم کسب و کار خواند و افزود: «مخاطرات بسیاری، کسب و کار سازمان‌ها را تهدید کرده و هر لحظه می‌تواند موفقیت‌های يک سازمان را تحت شعاع قرار دهد. هر چقدر عمق این تهدیدها و پیامدهای آن بیشتر باشد، هزینه‌های بیشتری را بر اين سازمان‌ها تحميل خواهد کرد؛ از اين رو پرداختن به شيوه‌هاي مديريت تهديد، در هر سازمان و بنگاه اقتصادي اهميت ويژه‌اي دارد.» قرار است اين سمينار روز سه‌شنبه، هفتم خردادماه جاري از ساعت 15 الی 18 در محل سازمان نظام صنفي رايانه‌اي تهران برگزار شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :