آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27237
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1392 11:47
تعداد بازدید : 502

علاقه مندی مخابراتی ها به جشنواره

محمود خسروی، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و رییس کارگروه تولید و پشتیبانی سومین جشنواره فاوا با اشاره به استقبال شرکت های فعال در حوزه تولید و پشتیبانی ارتباطات و فناوری اطلاعات جشنواره گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت از تمامی شرکت های فعال در حوزه سیستم های مخابراتی و ارتباطی دعوت کرد تا با مراجعه به سایت این جشنواره به صورت الکترونیکی در این جشنواره ثبت نام کنند.

خسروی ایجاد فضای تعامل و همکاری بین فعالان حوزه مهندسی ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرهنگ‌سازی مناسب و تکریم بزرگان و نخبگان عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و حمایت از صنایع داخلی را از جمله اهداف جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست و افزود: این جشنواره دسترسی بهتر به شبکه ملی اطلاعات، ایجاد بستر مناسب برای عرضه فعالیت‌های افراد حقیقی و حقوقی و فراگیر شدن خدمات دولت الکترونیکی و عمق بخشیدن به آن را دنبال می‌کند. مهندس خسروی تحرک بخشیدن به فعالیت‌های رسانه‌ای الکترونیکی و ارتقای سطح آگاهی بخشی به جامعه و رقابت‌پذیری و ایجاد فضای رقابتی در همه بخش‌ها به ویژه دانشجویی از سیاست‌هایی است که در این جشنواره دنبال می‌شود. رییس کارگروه تولید و پشتیبانی سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه گفت: اعضای این کارگروه پس از ارزیابی شرکت کنندگان بر اساس شاخص‌ها و معیار‌های تعیین شده، شرکت‌های برتر را در این حوزه به سومین جشنواره فاوا معرفی کردند.
رییس کارگروه تولید و پشتیبانی سومین جشنواره فاوا گفت: در مقایسه با دو جشنواره قبلی، شرکت‌های فعال در حوزه تولید و پشتیبانی سیستم‌های مخابراتی و ارتباطی استقبال خوبی از این جشنواره داشتند و امید در سال‌های آینده، فرصت بیشتری برای حضور فعالان این حوزه فراهم شود.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :