آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27238
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1392 11:48
تعداد بازدید : 588

صادرات در مرکز توجهات

کارگروه توسعه صادرات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات دومین بار در سومین جشنواره ملی فاوا، شرکت ها و تولیدکنندگان برتر در بخش صادرات فناوری اطلاعات و ارتباطات را ارزیابی کرده است.

ستاد خبری سومین جشنواره ملی فاوا- علی‌اصغر عمیدیان، رییس کارگروه توسعه صادرات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: براساس رویکردهای سومین جشنواره ملی فاوا، کارگروه مذکور با هدف ایجاد فضای رقابتی سالم و پرشور در عرصه صادرات این حوزه، معرفی محصولات صادراتی برتر، حمایت از صادرکنندگان، رشد و توسعه صادرات حوزهICT و انتخاب و معرفی صادرکنندگان برتر تشکیل شد و اقدام به صادرکنندگان برتر این بخش کرد.
وی افزود: با توجه به اهداف و سیاست‌های مشخص شده، اعضای سندیکای صنعت مخابرات ایران، اعضای اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران، اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و تمامی شرکت‌های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات جزو گروه‌های هدف و متقاضیان شرکت در این کارگروه بودند.
عمیدیان درباره شاخص‌های ارزیابی نیز گفت: تلاش شد که شاخص‌های طراحی شده از جامعیت برخوردار باشد. این شاخص‌ها بر اساس تجربیات و با استفاده از نظرات کارشناسی اعضای کارگروه و استفاده از نظرسنجی‌های به عمل آمده و تجربه ارزیابی در دومین جشنواره، تدوین شد.
وی افزود: ارزش افزوده و سودآوری حاصل از صادرات، استفاده از صنایع، تولیدات، دانش بومی و نیروی کار داخلی، رضایت‌مندی مشتریان، مزایای رقابتی، نفوذ، حفظ و توسعه بازار و تبلیغات از جمله محورهای ارزیابی در این کارگروه بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :