آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27243
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1392 11:55
تعداد بازدید : 575

اعطای تسهیلات به برگزیدگان جشنواره فاوا

برای تقویت آثار جشنواره فاوا امتیازات و تسهیلات خاصی برای برگزیدگان در حال بررسی است که در صورت تصویب مراجع ذی صلاح، اجرایی می شود.

محمد کرم پور، معاون وزیر ارتباطات و دبیر سومین جشنواره فاوا با اعلام این خبر گفت: از آنجا که جشنواره بالاترین اعتبار را در حوزهICT دارد، به دنبال تقویت و اعتباردهی حکیمانه به فعالان این حوزه در موضوعات مختلف است که ارائه امتیازات و تسهیلات خاص در حال پیگیری است. در همین راستا، علاوه بر تسهیلات مالی و معنوی جشنواره تسهیلات لازم جهت کسب مجوز به منظور اعطای تسهیلات و امتیازات مصوب برندگان جشنواره‌های مقصد داخلی خوارزمی و فارابی و غیره، به برگزیدگان سومین جشنواره ملی فاوا در حال پیگیری است.
وی افزود: با پیگیری‌های در دست اجرا، شرکت‌کنندگان برگزیده جشنواره در قالب شرکت‌های دانش بنیان معرفی خواهند شد و از تسهیلات خاص این شرکت‌ها بهره‌مند می‌شوند.
دبیر سومین جشنواره فاوا در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره تصریح کرد: فرهنگ‌سازی و تکریم بزرگان و چهره‌های ماندگار، ایجاد فضای رقابتی سالم میان فعالان و ایجاد فضای تعامل میان دست‌اندرکاران این حوزه، از جمله اهداف برگزاری این جشنواره محسوب می‌شود .
وی خاطرنشان کرد: از دیگر اهداف این جشنواره می‌توان به فرآگیرکردن خدمات دولت الکترونیکی و عمق بخشیدن به این نوع از خدمات و ارتقای سطح آگاهی جامعه اشاره کرد .


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :