آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27336
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1392 11:7
تعداد بازدید : 3867

درگیری در علاءالدین

اخبار رسیده حاکی از آن است که اواخر هفته گذشته پاساژ علاءالدین برای چندمین بار شاهد درگیری و زد و خورد میان فروشندگان و بازرسان مبارزه با قاچاق بوده است.

فناوران- به گفته فروشندگان، روز چهارشنبه گذشته ماموران تعزیرات و اداره آگاهی با مراجعه به پاساژ علاءالدین تهران، اقدام به پلمب فروشگاه های متخلف و جمع‌آوری گوشی‌های قاچاق از سطح بازار کرده‌اند.
ظاهرا این اقدام از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز صورت گرفته و در پی آن درگیری شدیدی میان فروشندگان و بازرسان در گرفته است. در نهایت نیز نیروی انتظامی وارد عمل شده با شلیک گاز اشک‌آور در این پاساژ به درگیری خاتمه داده است.
به گفته فعالان بازار، دو یا سه مغازه از طبقه ششم پاساژ علاءالدین پلمب و اجناس آنها توقیف شده و سایر فروشگاه‌ها در طبقات بالا اقدام به تعطیلی مغازه‌های خود کردند.
گزارش‌ها حاکی است که به دنبال درگیری‌های روز چهارشنبه، برخی از فروشگاه‌ها در طبقات بالای علاءالدین که عمده‌فروش هستند، همچنان تعطیل هستند. شنیده های تایید نشده حاکی است که دیروز نیز نیروی انتظامی به پاساژ مراجعه کرده است و با بررسی دوربین‌های مداربسته، عوامل ایجاد اغتشاش در را دستگیر کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :