آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27343
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1392 11:25
تعداد بازدید : 624

فراخوان رقابت‌های جوانان WSA

بهترین محتوای الکترونیکی بشر دوستانه انتخاب می شود

دفتر مرکزی UN WSIS AWARD از تمامی جوانان زير 30 سال در سراسر جهان که به صورت فردی يا گروهی با کمک گرفتن از ابزارهای اينترنتی مثل وبلاگ، سایت یا محتوای الکترونیکی تحت موبایل، در امور خيريه يا انسان دوستانه و به نوعی کمک به اهداف توسعه هزاره سازمان ملل متحد فعاليت دارند، دعوت کرد که در رقابت های جوانانWSIS YOUTH AWARD تا پایان خرداد ماه شرکت
کنند.

فناوران- شرکت در اين رقابت‌ها کاملا رايگان است و به صورت اينترنتی و از طريق سايت اصلی WSYA به آدرس YouthAward.org انجام می‌شود.
بنا بر اعلام دبیرخانه WSA در ایران، شرکت کنندگان در این رقابت‌ها می‌توانند آثار خود را بدون نياز به ترجمه سايت يا وبلاگ به ارایه کنند. جوانان ايرانی که سايت يا وبلاگ‌شان شرايط حضور در اين مسابقه را داشته باشد، می‌توانند مستقيما از طريق لينک Register در سايت www.youthaward.org نسبت به ثبت آثار خود اقدام کنند. بديهی است که اگرچه سايت می‌تواند به زبان فارسی باشد اما فرم‌های ثبت‌نام فقط به زبان انگليسی تکميل می‌شود.
رقابت‌های بخش جوانانWSIS Award موسوم به WSYA در راستای کمک به اهداف توسعه هزاره (MDG) سازمان ملل متحد از طريق حمايت و اعطای جوايز به جوانانی که در اين راستا گام بر می‌دارند برگزار می‌شود. رقابت‌های امسال در شش شاخه اصلی «مبارزه با فقر، گرسنگی و بيماری»، «آموزش برای همه»، «توانمندسازی زنان»، «فرهنگ شما»، «حفاظت از محيط زيست» و «پيگيری حقيقت» سازماندهی شده است.دبيرخانه WSA ايران نيز در صورت نياز به صورت رايگان آماده مشاوره و کمک به جوانان ايرانی يا معرفی مسابقه در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علميه است.در رقابت‌هاي WSYA محتواي الکترونيکي و سايت‌ها و وبلاگ‌ها در شش شاخه پذيرش می‌شوند سپس با داوری و بررسی آثار دريافتی از سراسر دنيا، هر شاخه حداکثر سه برنده نهايي خواهد داشت که شهريورماه امسال در محل دوره‌ای برگزاري مراسم اختتاميه که امسال در کشور مقدونيه اروپاست حضور خواهند يافت.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت WSA.IR مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :