آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27350
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1392 11:35
تعداد بازدید : 437

رایزنی مخابرات با ایرانسل بر سر هزینه اینترکانکشن

شرکت مخابرات سال گذشته بابت خدمات متقابل با شرکت ایرانسل(اینترکانکشن) ۵۰۷ میلیارد تومان از ایرانسل گرفته و ۸۱۶ میلیارد تومان به این شرکت پرداخت کرده و اکنون رییس هیات مدیره مخابرات می گوید: در حال توافق جدید با ایرانسل هستیم.

خبرگزاری فارس- شرکت مخابرات ایران در سال مالی 91 بابت خدمات متقابل با شرکت ایرانسل (اینترکانکشن) 5077 میلیارد ریال (507 میلیارد و 700 میلیون تومان) از ایرانسل گرفته و در این سال بابت اینترکانکشن 8167 میلیارد ریال (816 میلیارد و 700 میلیون تومان) به شرکت ایرانسل پرداخت کرده است.
این ارقام نشان می‌دهد ارتباط دو اپراتور با یکدیگر (اینترکانکشن) برای ایرانسل سودآورتر از مخابرات است.سیدمصطفی سیدهاشمی در این خصوص گفت: زمانی که شرکت ایرانسل پروانه فعالیت گرفت، مخابرات ملزم به برقراری اینترکانکشن با مخابرات شد و در آن زمان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی رقمی را برای این ارتباط تعیین کرد.
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران افزود: قرار بود رقم تعیین شده برای اینترکانکشن به مدت دو سال اجرا شود و پس از آن سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در این باره تصمیم‌گیری کند.
وی افزود: در این مدت توافق‌های جدیدی با ایرانسل انجام شده و به‌رغم تغییرات جزیی، تقریبا چند سالی است که رقم اینترکانکشن مخابرات با ایرنسل ثابت است.
سید هاشمی گفت: هم‌اکنون در حال توافق جدید با ایرانسل بر سر موضوع اینترکانکشن
هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :