آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2794
تاریخ انتشار : 14 آبان 1390 11:13
تعداد بازدید : 1427

ال‌جی نخستین مسابقات بازی‌های سه‌بعدی را در ایران برگزار می‌کند

نبرد سه بعدی در تهران

شرکت ال جی با همکاری شریک ایرانی اش گلدیران نخستین دوره مسابقات بازی های سه بعدی را با نام CINEMA 3D در ایران برگزار می کند.

فناوران – در این مسابقات که در دو بخش حرفه‌ای و عمومی 24 تا 27 آبان ماه از ساعت 14 تا 20 در سالن هندبال تهران در خیابان سئول شمالی برگزار می‌شود شرکت‌کنندگان نخستین نبرد سه‌بعدی را روی تلویزیون‌های سه‌بعدی ال‌جی موسوم به CINEMA 3D تجربه خواهند کرد.

بخش حرفه‌ای مسابقات و جوایز
بر اساس این گزارش، مسابقات بخش حرفه‌ای در چهار رشته FIFA 2012،Pro Evolution 2012، Forza Motorsport 3 و Gran Turismo 5 برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان به شرکت در بخش مسابقات بازی‌های حرفه‌ای می‌توانند با مراجعه به نشانیhttp://3dgamefestival.goldiranco.com  ثبت‌نام کنند. همچنین نفرات برتر در هر رشته به ترتیب جوایزی دریافت خواهند کرد. نفر اول جایزه نقدی به ارزش 3 میلیون تومان، نفر دوم جایزه غیر نقدی به ارزش 2 میلیون تومان و نفر سوم نیز جایزه غیر نقدی به ارزش یک میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

Forza MotorSport 3
شرکت‌کنندگان بعد از پایان یک دور کامل پیست‌ مسابقه باید در جای خود باقی مانده و با استفاده از کلید Start تصویر نتیجه‌ به دست آمده را به داور نشان دهند. شرکت‌کنندگان پس از ثبت نتیجه و در صورت نیاز ذخیره‌ فیلم مسابقه با اجازه‌ داور می‌توانند صندلی مسابقه را ترک کنند. در صورتی که هر یک از شرکت‌کنندگان به‌نحوی باعث بسته شدن صفحه‌ نتایج شوند با رای داور بلافاصله از دور مسابقات حذف خواهند شد.

Gran Turismo 5
در دور مقدماتی شرکت‌کنندگان پیش از شروع هر مسابقه 5 دقیقه زمان خواهند داشت تا با سخت‌افزار مسابقه آشنا شوند. همچنین شرکت‌کننده می‌تواند از این زمان برای دور تمرینی استفاده کند. شرکت‌کننده موظف است به‌محض اعلام آغاز مسابقه توسط داور، آمادگی خود را برای شروع مسابقه اعلام کند. بدیهی است در صورتی که شرکت‌کننده از شروع مسابقه امتناع کند و مشکل وی ارتباطی با سخت‌افزار مسابقه نداشته باشد، از دور مسابقات حذف خواهد شد.
 Pro Evolution Soccer 2012
مسابقات به‌صورت رو در رو برگزار خواهد شد. حضور نداشتن به موقع شرکت‌کننده در محل مسابقه با رای داور منجر به باخت و حذف وی از دور مسابقات خواهد شد. بدیهی است در صورت بروز چنین اتفاقی نتیجه به سود حریف اعلام خواهد شد. 

 FIFA Soccer 2012
مسابقات این بازی روی پلات‌فورم Xbox 360 و تلویزیون سه‌بعدی 42 اینچ ال‌جی انجام خواهد شد. تمامی مسابقات با استفاده از سخت‌افزار (کنترلر، عینک سه‌بعدی و هدفون) تهیه شده توسط برگزارکننده‌ مسابقات اجرا خواهد شد و امکان استفاده از سخت‌افزار شخصی شرکت‌کنندگان در طول مسابقات وجود نخواهد داشت.  گفتنی است، با توجه به تعداد زیاد شرکت‌کنندگان مسابقات به صورت تک حذفی برگزار می‌شوند. فقط مسابقات FIFA Soccer 12، Pro Evolution Soccer 2012 در بخش رده‌بندی و فینال در سه مسابقه برگزار خواهند شد که برنده باید دو مسابقه از سه مسابقه را برنده شود.

بخش عمومی مسابقات
در بخش عمومی مسابقات نیز شرکت برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان به شرکت در این بخش می‌توانند با مراجعه حضوری به محل برگزاری فستیوال، از تاریخ 24 تا 27 آبان ماه جدیدترین بازی‌های دنیا را با فناوری سه‌بعدی تجربه کنند.
بازی‌های بخش عمومی شامل 10 بازی Super Street Fighter IV، Resistance 5، Motor Storm: Apocalypse، Batman Arkham City، Sports Champion، Killzone 3، Gears Of War 3، Ace Combat: Assault Horizon، Kinect Sports & Advantures و Child Of Eden خواهد بود.
این بازی‌ها با جدیدترین سخت‌افزارهای جانبی دنیا مانند نسل جدید بازی‌های حرکتی، کینکت مایکروسافت، سونی موو (Move)، فرمان و صندلی مخصوص بازی‌های رانندگی، دسته‌های بازی‌های مبارزه‌ای و تفنگ‌های ویژه بازی‌های اکشن انجام خواهد شد.

قرعه‌کشی تلویزیون سه‌بعدی 47 اینچ و تویوتا یاریس برای بازدیدکنندگان
گفتنی است تمامی بازدیدکنندگان از این مسابقات در قرعه‌کشی دریافت تلویزیون سه‌بعدی 47 اینچ ال‌جی و کنسول بازی نیز شرکت داده خواهند شد. همچنین قرعه‌کشی ویژه یک دستگاه خودرو تویوتا یاریس برای تمامی بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در مسابقات برگزار خواهد شد.
علاوه بر این بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان از شرایط ویژه برای خرید محصولات صوتی و تصویری ال‌جی نیز برخوردار خواهند شد.بنیامین دارمی، مدیر مارکتینگ بخش صوتی و تصویری دفتر ال‌جی در این باره گفت: استقبال از این مسابقات بسیار بالا بوده است و به نظر در روزهای نخست ثبت‌نام ظرفیت پر خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :