آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27949
تاریخ انتشار : 11 خرداد 1392 11:37
تعداد بازدید : 402

مدیرکل امور مشترکان همراه اول:

الزامی برای پرداخت ماهانه هزینه مکالمات وجود ندارد

این روزها پیامکی برای مشترکان همراه اول ارسال شده و کارکرد مشترکان در اردیبهشت ماه در قالب آن پیام به اطلاع شان رسیده است.

ایسنا- اپراتور اول تلفن همراه از ابتدای امسال تصمیم گرفته است میزان کارکرد کاربران خود را به صورت ماهانه به اطلاع آنها برساند تا مشترکان در صورت تمایل بتوانند کارکرد خود را به صورت ماهانه پرداخت کنند.
در همین راستا این روزها به دنبال پایان یافتن دومین ماه سال، پیامک‌هایی به دست کاربران همراه اول رسیده و در این پیام‌ها میزان کارکرد افراد به همراه شناسه پرداخت به اطلاع‌شان رسانده شده تا افراد در صورت تمایل هزینه قبض خود را به صورت تفکیک شده بپردازند.
البته بنابر اعلام همراه اول، الزامی برای پرداخت قبض‌ها به صورت ماهانه وجود ندارد و کاربران می‌توانند در انتظار بمانند تا ظرف هفته‌های آتی نخستین قبض خود در سال 92 را دریافت کرده و در قالب آن از کارکرد دو ماه اول سال خود مطلع شوند. علی حمیدی، مدیرکل امور مشترکان همراه اول در این باره گفت: برخی از مشترکان ما خواهان آن بودند که کارکرد آنها به صورت ماهانه اعلام شود تا بتوانند هزینه‌های خود را مدیریت کنند. در همین راستا ما این موضوع را در جلسات متعدد بررسی کردیم و در نهایت پس از آماده‌سازی سیستم که اتفاقا اقدامی به نسبت وقت‌گیر بود توانستیم این طرح را عملیاتی کنیم.
وی با بیان اینکه این طرح پیش از این در شهرستان کرج به صورت آزمایشی اجرا شده و مشترکان از آن استقبال خوبی کرده‌اند، افزود: از آنجا که شیوه پرداخت قبض‌ها به شکل یک ماه در میان، گاهی مشکلاتی برای کاربران ایجاد می کرد، از این پس به صورت ماهانه میزان کارکرد کاربران را به اطلاع آنها خواهیم رساند.
او گفت: البته کاربران ملزم به پرداخت این قبض‌ها به صورت ماهانه نخواهند بود و می‌توانند همانند گذشته به شکل یک ماه در میان پس از صدور قبض‌ها هزینه‌های خود را پرداخت کنند و ما هیچ تغییری در رویه قطعی خطوط همراه اول نخواهیم داشت.
حمیدی افزود: در پیامک‌هایی که برای کاربران ارسال شده است این‌گونه ذکر شده که کاربران 72 ساعت فرصت دارند مبلغ اعلام شده را پرداخت کنند تا در این شرایط بتوانند از طرح‌های تشویقی همراه اول بهره‌مند شوند.
وی گفت:‌ اگر افراد در این مدت قبض‌های خود را پرداخت کنند می‌توانند از طرح‌های تشویقی که شامل بهره‌مندی از 25 تا 300 پیامک رایگان است بهره‌مند شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :