آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27952
تاریخ انتشار : 11 خرداد 1392 11:41
تعداد بازدید : 429

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:

اینترنت مخابرات به زودی حجمی می شود

به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، از این پس برای تعرفه های اینترنت براساس مصوبه ای که سازمان تنظیم مقررات ابلاغ کرده برای سرعت های مختلف براساس حجم آنها قیمت های مختلفی اعمال خواهد شد.

خبرگزاری مهر - مظفر پوررنجبر، با بیان این مطلب گفت: در حال حاضر تمام تعرفه‌ها برای اجرا به استان‌های مختلف فرستاده شده است.
وی درباره زمان اجرایی شدن این طرح افزود:‌ این طرح در حال اجراست و باعث می‌شود هزینه‌ها به مراتب کمتر از گذشته شود چراکه در شیوه جدید کارکرد و حجمی که افراد مورد استفاده قرار می‌دهند محاسبه خواهد شد و مشتری مجبور نخواهد بود مبلغ خاصی را به طور ثابت پرداخت کند و حتی مدتی از اینترنت هم استفاده نکند.
پوررنجبر افزود: با استفاده از این شیوه کاربران حتی می‌توانند در صورتی که برای مدتی از اینترنت استفاده نکرده‌اند هزینه پرداخت نکرده و تنها تعرفه‌های اندک آبونمان را بپردازند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در خصوص اینکه اگر فردی که اینترنت خود را از شرکت مخابرات می‌گیرد و از این پس برای مدتی از اینترنت استفاده نکند، هزینه استفاده از اینترنت به صفر خواهد رسید گفت: اگر قرارداد کاربر به صورت حجمی باشد و ثابت نباشد در صورت استفاده نکردن از اینترنت تنها مبلغ مربوط به آبونمان را پرداخت خواهد کرد.
وی افزود: کاربران می‌توانند با مراجعه به دفاتری که ثبت‌نام اینترنت خود را در آنها انجام داده‌اند نسبت به دریافت اینترنت حجمی اقدام کنند و سرویس خود را تغییر دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :