آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2798
تاریخ انتشار : 15 آبان 1390 9:14
تعداد بازدید : 1993

«آواژنگ سیستم» برنامه‌های خود را برای حضور پررنگ جی‌دیتا در بازار اعلام کرد

دمسان رایانه نماینده فروش G Data در ایران شد

قرارداد نمایندگی محصولات G Data بین شرکت آواژنگ سیستم، توزیع کننده انحصاری محصولات G Data در ایران و شرکت دمسان رایانه به عنوان یکی از نمایندگان فروش محصول در ایران نهایی شد.

فناوران - شرکت امنیتی G Data در نمایشگاه جیتکس امسال با معرفی محصولات جدید خانگی و تحت شبکه و اعلام برنامه‌های خود در منطقه، حضور متفاوتی نسبت به گذشته داشت.
 بیتا طهماسبی، مدیرعامل شرکت آواژنگ سیستم برنامه‌های این شرکت را به عنوان توزیع‌کننده انحصاری محصولات G Data در ایران به منظور حضور پررنگ در بازار و منطقه تشریح کرد.
 وی گفت: اطلاع‌رسانی در خصوص قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد G Data از جمله در اختیار داشتن بالاترین نرخ شناسایی ویروس، بهره‌گیری از دو موتور آنتی‌ویروس به صورت همزمان، نگاه متفاوت به فناوری‌هایی نظیر Cloud Computing و Endpoint Protection و حضور  توزیع‌کننده رسمی و انحصاری در منطقه برای ارایه خدمات پس از فروش، در دستور کار فعالیت‌های این مجموعه قرار دارد.
طهماسبی در ادامه نگاه تخصصی و جامعیت محصولات برای پاسخگویی به نیاز طیف گسترده‌ای از کاربران را از ویژگی‌های برجسته جی‌دیتا دانست.
وی با اشاره به اینکه این مجموعه همواره یکی از پیشگامان ارایه محصولات امنیتی در کشور بوده است افزود: رشد فزاینده تهدیدات رایانه‌ای و ارتقای مقوله امنیت فناوری اطلاعات، عرصه معرفی محصولات باکیفیت و معتبر جهانی را فراهم کرده که در این راستا، برنامه‌های جامعی برای توزیع این محصول در ایران در نظر گرفته شده است.
طهماسبی همچنین از استقبال مناسب بازدیدکنندگان غرفه G Data در نمایشگاه جیتکس از قابلیت‌های ویژه محصولات امنیتی این شرکت آلمانی ابراز
رضایت کرد.
از دیگر خبرهای مهم نیز می‌توان به نهایی شدن قرارداد نمایندگی محصولات G Data بین شرکت آواژنگ سیستم، توزیع‌کننده انحصاری محصولات
 G Data در ایران و شرکت دمسان رایانه به عنوان یکی از نمایندگان فروش محصول در ایران اشاره کرد. در این مراسم گواهینامه نمایندگی دمسان رایانه توسط طهماسبی، مدیرعامل شرکت آواژنگ سیستم به این شرکت اهدا شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :