آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2799
تاریخ انتشار : 15 آبان 1390 9:18
تعداد بازدید : 1871

مديرعامل اپراتور دوم:

ایرانسل از طریق وایمکس تلفن اینترنتی می دهد

مديرعامل شبکه تلفن همراه ايرانسل گفت: اقدامات مورد نياز براي راه اندازي سرويس تلفن اينترنتي - Voip - انجام شده است.

ایسنا- عليرضا قلمبر دزفولي درباره راه‌اندازي سرويس تلفن اينترنتي - Voip - افزود: همه اقدامات لازم براي اين كار انجام شده است و اميدواريم كه آخرين هماهنگي با رگولاتوري براي ارایه سرويس انجام شود.
وي درباره‌ ويژگي‌هاي اين سرويس گفت: اين سرويس امكاناتي كه سرويس Voip ارایه مي‌دهد، را از طريق بستر وايمكس ايرانسل ارایه مي‌كند.
مديرعامل اپراتور دوم افزود: امروز سرويس شبكه‌ خصوصي مجازي را داريم كه بانك‌ها مي‌توانند در گستره‌ تحت پوشش شبكه براي ارتباط با هم در يك بستر امن از اين سرويس استفاده كنند، همچنين به‌زودي ارایه سرويس تلفن اينترنتي- Voip-را بعد از صدور مجوزهاي لازم خواهيم داشت.
بورس را تکان می‌دهیم
دزفولی در گفت و گو با خبرگزاری فارس درباره دلایل عدم ورود اپراتور دوم به بورس گفت: شخصا علاقه‌مند به ورود به بورس هستم اما صاحبان سهام باید در این باره تصمیم‌ بگیرند.
وی با اشاره به استعلام ایرانسل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در موضوع الزام یا اختیار واگذاری 21 درصد سهام این شرکت در بورس افزود: تصمیم برای ورود به بورس با من نیست؛ شخص خودم به شدت علاقه‌‌مند به ورود شرکت در بورس هستم.
مدیرعامل ایرانسل بیان کرد: ‌ارزیابی من این است که ایرانسل ارزش‌های بسیاری دارد که اگر در بورس وارد شویم، بورس را تکان خواهد داد.
دزفولی عنوان کرد: اما این تصمیمی است که صاحبان سهام باید اتخاذ کنند و آنها در حال ارزیابی این موضوع هستند.
وی در پاسخ به این سوال که تاکنون نظر صاحبان سهام در این مورد چه بوده و آیا نظر رسمی در این باره اعلام کرده‌اند، گفت: اگر آنها در این خصوص نظر رسمی اعلام کنند، آن را اعلام خواهیم کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :