آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28001
تاریخ انتشار : 12 خرداد 1392 8:21
تعداد بازدید : 706

سیف سافت و فراکامپیوتر سطح نمایندگی خود را در شبکه فروش تجارت امن ارتقاء دادند

با ارتقای رتبه نمایندگی کسپرسکی دو شرکت از نمایندگان کامگارد به PBP، تعداد نمایندگان برتر تجارت امن به 8 شرکت رسید.

 

روابط عمومی کامگارد- رتبه نمایندگی کسپرسکی شرکت‌های پارس ایمن نرم افزار (سیف سافت) و فرا کامپیوتر اهواز به سطح نماینده «شریک کسب و کار برتر» ارتقا یافت.
این ارتقا در رتبه نمایندگی کسپرسکی با حمایت و راهنمایی شرکت تجارت امن صورت گرفته و نشان دهنده حمایت این مجموعه از نمایندگان خود است.
به گفته عابدینی‌فر، مدیر محصول کسپرسکی در شرکت تجارت امن، این ارتقای سطح نمایندگی نشان می‌دهد که این دو شرکت به بالاترین هدف‌های مشخص خود در سال 2012 دست یافته‌اند.
به گفته عابدینی‌فر، برای این ارتقا کارشناسان کسپرسکی دو عامل فروش و خدمات پس از فروش را مدنظر قرار می‌دهند و نماینده علاوه بر بالا بردن میزان فروش خود، سطح خدمات ارائه شده به مشتریان را نیز باید افزایش دهد.
به گفته وی، رسیدن نماینده به این سطح از نمایندگی کسپرسکی که همراه درج نام نماینده در سایت کسپرسکی هم خواهد بود، به معنای تایید تیم فنی و فروش نماینده توسط کارشناسان کسپرسکی است و از این به بعد مشتریان با اعتماد بیشتری به این نمایندگان مراجعه می‌نمایند.
عابدینی‌فر افزود: برای ارتقای رتبه نمایندگی، باید تعدادی از کارشناسان فنی شرکت باید ضمن گذراندن دوره‌های آموزش حرفه‌ای کسپرسکی موفق به کسب گواهینامه های لازم از بخش آموزش کسپرسکی شوند.
پیش از این ارتقا، سطح قبلی از این نمایندگان کامگارد «فروشندگان مورد اعتماد» بود که با این ارتقای انجام شده به سطح «شریک کسب و کار برتر» رسیدند.لازم به ذکر است که شرکت «سیف سافت» رشد بسیار زیادی را در مدت زمان کوتاهی داشته که این رشد در ارتقای رتبه این شرکت بسیار موثر بوده است. همچنین شرکت «فراکامپیوتر اهواز» به عنوان تنها دارنده این رتبه در بین نمایندگان منطقه جنوب کشور و خطه خوزستان از فعال‌ترین نمایندگان کامگارد بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :