آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28069
تاریخ انتشار : 13 خرداد 1392 11:47
تعداد بازدید : 500

نگرانی دوسوم کاربران از هزینه های خدمات رومینگ

نزدیک به دوسوم افرادی که به مسافرت می روند، نگران آن هستند که در پی استفاده از خدمات مخابراتی رومینگ متحمل پرداخت هزینه های فراوان شوند.

خبرگزاری فارس- این طور که اپراتور تلفن‌همراه و خدمات تلویزیونی AeroMobile بر اساس بررسی‌های جدید خود دریافته است، حدود دو سوم کاربران نگران آن هستند که استفاده از خدمات رومینگ مخابراتی ضرر مالی فراوانی برای آنها به همراه داشته باشد.
براساس این گزارش، نتایج بررسی‌ها همچنین نشان داده 78 درصد مسافران انگلیسی با وجود آنکه در مورد هزینه‌های مخابراتی خود نگرانی دارند،‌ از اینکه از تلفن‌ همراه خود در مسافرت‌ استفاده کنند خوشحال می‌شوند.
کارشناسان در این بررسی دریافته‌اند که نزدیک به دوسوم آنهایی که به مسافرت می‌روند نگران آن هستند که در پی استفاده از خدمات مخابراتی رومینگ متحمل پرداخت هزینه‌های فراوان شوند.
این بررسی روی دو هزار کاربر انجام شد و کارشناسان در پایان دریافتند 62 درصد مردم حتی زمانی که در خارج از مرزهای کشور خود به سر می‌برند برای در دسترس بودن و برقراری تماس با اطرافیان از پیام‌های نوشتاری استفاده می‌کنند. در این میان تنها 13 درصد افراد برای برقراری ارتباط سراغ شبکه‌های اجتماعی می‌روند.
همچنین گفته شده است، از بین افرادی که برای مسافرت در خارج از مرزهای کشور خود به سر می‌برند کمتر از یک پنجم با گوشی به گشت‌وگذارهای اینترنتی می‌پردازند و مردها بیش از زنان در هنگام مسافرت از اینترنت تلفن همراه خود استفاده می‌کنند.
با این وجود مشخص شده است که یک پنجم انگلیسی‌ها هنگام مسافرت تلفن همراه خود را در خانه می‌گذارند و آن را با خود نمی‌برند. گفته می‌شود که مردان بیش از زن‌ها تلفن همراه خود را در خانه می‌گذارند و 26 درصد آنها بدون تلفن همراه مسافرت خارجی می‌روند که این رقم برای زنان 16 درصد گزارش شده
است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :